anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa wersja oprogramowania systemowego 6.5076

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Nowa wersja oprogramowania systemowego 6.5076

Pojawiła się wczoraj nowa wersja. Oficjalnie poprawiono problemy z odtwarzaniem z TV naziemnej. Pojawiły się też poprawki bezpieczeństwa dla Androida z lipca.

Nie jest to poprawka zmieniająca wygląd interface TV, na którą niektórzy czekają.

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

@pszemeq, czy dostałeś tą aktualizację już na telewizor, czy jest jeszcze tylko do pobrania ze strony SONY ?

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Mam zainstalowany na telefonie program Sony Support - tam pojawiła się informacja. Plik ze strony Sony.  Telewizor nie widzi tej aktualizacji.

profile.country.PL.title
danek70
Użytkownik

@pszemeq No właśnie mój telewizor też nie widzi i nie wysyła powiadomienia.

A, czy aktualizowałeś może przez pendriva ?

Jeśli tak, to jak poszło ?

profile.country.PL.title
pszemeq
Użytkownik

Szybko i sprawnie.

Nie korzystam z TV ( naziemna, SAT) nie wiem czy tam widać jakieś zmiany. W zakresie korzystania z serwisów internetowych bez zmian. Z aplikacji HBO GO jak nie było dźwięku na amplitunerze tak nie ma.

profile.country.PL.title
bogrobert1
Poszukiwacz

Witam, 

Do jakiego telewizora jest ta aktualizacja i jak sprawdzić jakie oprogramowanie mam aktualnie w telewizorze ?  

profile.country.PL.title
bogrobert1
Poszukiwacz

  - dzięki, a jest możliwość sprawdzenia jaka wersja oprogramowania jest w telewizorze ?

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Sposób na sprawdzenie wersji oprogramowania znajdziesz w powyższym linku.

 

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-xg95xx_x95xxg-series/kd-65xg9505/software/00...

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Ustawienia, Ustawienia urządzenia,informacje i na dole Kompilacja tam jest Twoja wersja oprogramowania.Pozdrawiam