anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pad to telewizora typu Android TV

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Pad to telewizora typu Android TV

Czy ktoś wie, czy każdy Pad zostanie poprawnie rozpoznany przez telewizor czy potrzebna jest jakaś konkretna specyfikacja?

Jest dużo tanich padów na Allegto nawet <20zł (pomijam kwestię jakości itp.), ale czy te Pady zostaną poprawnie rozpoznane przez system?

 

Przykładowo: Esperanza PC EG102

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zawsze możesz taki pad zamówić przez internet i przetestować ze swoim AndroidTV. Jeśli nie zadziała towar zgodnie z prawem kosumenta możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciagu 14 dni.

 

Jak to zrobisz podziel się wynikami z nami.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Pad Esperanza nie działa, ale się przyda do PC.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Dzięki za info.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Sprawnie działa pad Logitech F710 *

 

Jak narazie tylko z jedną grą nie może sobie poradzić: Modern Combat 5.

 

Powód edycji: post zawierał odnośnik do komercyjnej strony zewnętrznej, co nie jest zgodne z regulaminem forum.

arturpat
Nowicjusz

ja próbuje od tyg. podłączyć pada z xbox 360 do 50w809c i nadal sie nie udaje. Pomoże ktoś?

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

A co się  dzieje?
Ja używam adaptera bezprzewodowego, podpinasz pod USB - czekasz na uruchomienie i potem parujesz pada z adapterem (przyciski na padzie i adapterze) i tyle. Po kablu jeszcze prościej. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Po głębszym sprawdzeniu kilku padów, w tym pada XBOX 360 (z adapterem bezprzewodowym jak i po kablu) stwierdzam że nie tyle jest roblem z parowaniem (wszystko działa), co przestawiona jest obsługa z poziomu pada. Jakaś pomyłka. Odpaliłem to na kilku gierach, proste działały ok, nie było co zepsuć ale gdy dotarłem do tytułów które wymagały pada (jak np. XENOWERK czy SPACE MARSHALS, DUNGEON HUNTER i OCEANHORN i wiele innych, które Google Store TV oferuje. Mało tego, sterowania nie da się zmienić po stronie gry, ani tym bardziej po stronie telewizora. Gorzej bo o podobnych problemach czytałem też z padami PS4 itp. co w praktyce oznacza, że pomimo wielkich możliwości i tak rozgrywka jest popsuta. Chyba, że Google Store oferuje aplikację, w której moge to zmienić - jaką, bo szczerze, nie testowałem żadnej. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Bernikle
Użytkownik

U mnie dziala pad od ps4. Jedyna gra ktora umożliwia konfiguracje przycisków to quake. Czy gra air attack 2 dziala u was prawidlowo  ? U mnie samolocik sam leci w lewy górny róg.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixelbite.sm2

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixelbite.mutant

 

weź zainstaluje te gry i sprawdź jak się steruje na padzie od PS4. na X360 sterowanie odbywa się nie gałkami tylko przyciskami triger/bumper (postać obraca się) i nie mogę oddać strzału

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV