anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Player na Android TV już się ucieszyłem ..........

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Player na Android TV już się ucieszyłem ..........

Ikonka zmieniona w menu środek aplikacji dalej ten sam XIX wiek i nie wiem czy w ogóle jakaś zmiana nastapiła zonk niezły

47 ODPOW. 47
profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Faktycznie ikonka się zmieniła może to znak że za chwilę zmieni się zawartość aplikacji?

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@_G_D_A_Chyba rzeczywiście coś kombinują. Po przywróceniu ustawień fabrycznych  u mnie w sklepie  nie odnajduję nowego TVP VOD. A miałem zainstalowany. Może też nastąpi podmiana.Natomiast po zainstalowaniu WP pilot(dawniej videostar) nie ma już potrzeby logowania do oglądania bezpłatnych kanałów.

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

TVP VOD się w środku zmieniła, więc i może PLAYER też się niedługo zmieni. Jestem dobrej myśli.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@snovvy77Też tak sądzę. Podobno ma tam być część dodatkowo płatna. Więc powinni się starać dotrzeć do jak największej liczby klientów.

profile.country.PL.title
snovvy77
Użytkownik

@leczech jeśli się potwierdzi część płatna, to super. Bo to oznacza że będzie można - tak jak w wersji webowej - a) logować się do serwisu, b) wykupić dostęp np do opcji bez reklam i wcześniejszego dostępu do treści. Jestem jak najbardziej za taką opcją.

profile.country.PL.title
outlawtno
Użytkownik

Jako,  że od Sony otrzymałem odpowiedź, że to nie oni są odpowiedzialni za aplikację Player, postanowiłem skierować zapytanie do TVN player przez formularz kontaktowy. Tam z kolei najpier mi powiedzieli, że oni nie odpowiadają za aplikację tylko Sony, a później, że oni odpowiadają za kod a sony za szatę graficzną. Tak czy owak mam wrażenie, że nikt nie chce się do tej aplikacji przyznać, co rodzi obawy że nikt jej nie rozwija bo obie strony myślą, że to ta druga powinna. Dziwne podejście

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Żenujące postępowanie jednych i drugich
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik


outlawtno napisali:

Jako,  że od Sony otrzymałem odpowiedź, że to nie oni są odpowiedzialni za aplikację Player, postanowiłem skierować zapytanie do TVN player przez formularz kontaktowy. Tam z kolei najpier mi powiedzieli, że oni nie odpowiadają za aplikację tylko Sony, a później, że oni odpowiadają za kod a sony za szatę graficzną. Tak czy owak mam wrażenie, że nikt nie chce się do tej aplikacji przyznać, co rodzi obawy że nikt jej nie rozwija bo obie strony myślą, że to ta druga powinna. Dziwne podejście

 

No to jednak żona Cię wygna z domu :slight_smile:


 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@outlawtno  takie kity niech sobie wciskają Player sam się zainstalował na TV Sony ? To samo z aplikacją TVP pojawiła się w sklepie odnowiona wersja po paru dniach łaskawie zastąpiła starą.Ktoś próbował ją (apk) wyciągnąć ze sklepu i zainstalować na TV zaraz to chyba zrobię tylko obawiam się ,że może być tryb tabletowy ale sprawdzę.
Edit
"Ta aplikacja nie może uruchomić tego urządzenia" także lypa :slight_smile: