anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Poziom dźwięku w menu (Android TV)

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Poziom dźwięku w menu (Android TV)

Czy wiecie może czy można jakoś zmniejszyć poziom dźwięku w menu ?? Głośność (volume) ustawiana chyba nie ma wpływu na poziom dźwięku, mute działa ale nie oto chodzi.

 

Chodzi o taką sytację: głęboki poranek lub noc - chodzenie po menu generuje sporo hałasu, a wyciszanie to nie rozwiązanie.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za wiadomość! Dźwięki systemowe można jedynie wyłączyć (

Ustawienia Główne/ Dźwięk/ Dźwięki systemowe wyłącz). 

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Dzięki za odpowiedź - no to szkoda, że w 21 wieku i androidzie 6 i tv Sony, nie można sciszyć dzwięków menu. Może ktoś kiedyś ogranie w przeszłej aktualizacji.

 

Te dźwięki chodzenia po menu w nocy i na zestawie audio są całkiem głośne.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Sony, wszystko fajnie, ale ruszcie się i zgłoście to jako sugestię - Jira i puścić dalej. Każde urządzenie z systemem Android i nie tylko, ma możliwość regulowania powiadomień i dźwięków systemowych. Tu nie ma opcji 1 albo 0, bo to nie jest tylko dodatek który "przecież może Pan wyłączyć" tylko funkcjonalność. I faktycznie upierdiwa. Lubię słyszeć dźwięk, potwierdza on wykonywanie czynności, ale z drugiej strony bez tego jest jakoś smutno. Nie uważam aby to było coś bardzo ważnego, ale skoro Android to ma to w czym problem aby to zgłosić? 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ale o co chodzi  ? O dźwięki systemowe ? Home ->Dźwięk->Dźwięki systemowe wł/wył

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

Ok, nie wiem czy czytałeś od początku, ale wyłączenie to nie rozwiązanie - chodzi o ich ściszenie. Akurat to kwestia subiektywna, ale jakoś przywykłem do dźwiękówi i nie chcę ich wyłączać.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A to fakt ściszyć nie można ale w samsungu jest to samo rośnie wprost proporcjonalnie do siły głśniości potem to już się robi pum pum pum jak dzwon w kościele :slight_smile:

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Właśnie teraz mnie to zaciekawiło i sprawdziłem. Faktycznie dźwięki systemowe są proporcjonalne do ustawień głośnośni, więc w zasadzie nie widzę powodu do czepiania się, bo nawet jeśli w godzinach nocnych jest głośno, to zakładam że i tak ściszasz telewizor aby coś obejrzeć? Prawda? Gorzej gdy włączysz w nocy telewizor po tym jak grał w dzień, podczas robienia pompek i jest bum! no to szok. więc ja tu widzę jedynie sugestię aby taka regulacja się pojawiał i z pewnością SONY ma odpowiedni target w systemie aby zgłaszać sugestie, szczególnie że menu ustawień to sekcja SONY a nie Google .

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

U mnie dzwiek systemowy np. w glownym menu jest staly, niezalezny od glosnosci - slychac nawet na poziomie 0, tylko mute wycisza go lub ustawienie opcji.

profile.country.PL.title
Zasapany
Nowicjusz

Mój telewizor XE93 nagle ma strasznie głośne dźwięki poruszania się po menu. Korzystanie w nocy budzi domowników, wyłączenie dźwięków systemowych to nie rozwiązanie. Gdzie mogę zmniejszyć głośność tych dźwięków? Nawet jak wyciszę telewizor na zero to systemiwe dzwieki dudnią że glowa boli. Wczesniej tak nie było. Jest rok 2019 grudzień. Widzialem ten problem już w internecie w 2017r.