anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem Sony XH9096

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Problem Sony XH9096

7F04F52E-A2D4-4038-A339-1A5917E11F7F.jpeg

  

Witam mam pytanie do was tutaj na forum. Wczoraj zauważyłem oglądając tv ze przy regulacji głosu wyskakuje mi biały pasek i po chwili znika. Pytanie do was czy to może być problem. Występuje to tylko przy dawaniu głosu i obniżaniu. Nie wiem czy reklamować czy to normalne. Telewizor mam od roku a wczoraj to zauważyłem. Hard Restes nic nie pomógł 

19D0790C-C1B7-4AB7-84EF-E08C31A3D5B3.jpeg

 

28 ODPOW. 28
profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Też tak mam 55xh9005 ale mi specjalnie to nie przeszkadza najbardziej widoczne na Netflix.Jedyne co jestem pewien że już więcej Sony nie kupię. ..

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

A zauważyłeś czy miałeś tak od początku to tak fabrycznie. Czy to małe uszkodzenie?

profile.country.PL.title
Juzeg76
Użytkownik

Telewizor mam 14 miesięcy na poczatku nie było .Mam to jakoś miesiąc może trochę więcej ,wydaje mi się że może po najnowszej aktualizacji softu , mi to specjalnie nie przeszkadza bo praktycznie przy oglądaniu telewizji niewidoczne .Na czarnym tle na tablicach Netflixa bardzo widoczne ale już przy filmie nie ...Takie niedoróbki tylko przekonują że wracam do Samsunga albo następnym razem spróbuję LG no i chyba oleda ..

Po aktualizacji niby zalecają ustawienia fabryczne ale nie robiłem nie chce mi się ustawiać wszystkiego od początku ...

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Rozumiem tez zauważyłem od miesiąca jakoś i tak jak mówisz przy netflixie mocno widocznie ale tylko przy regulacji głosu. Pytam bo mam gwarancje i myślałem żeby reklamować żeby potem nie wyszedł jakiś większy cyrk ale może to wina softu. Jak może niech się wypowie ktoś jeszcze 

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

Mówicie o pasku poziomu głośności? 

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

Dokładnie jak daje głośniej albo ciszej wyskakuje ten pasek co wstawiłem na zdjęciu ale po chwili znika 

profile.country.PL.title
kryniu3
Poszukiwacz

To całkowicie normalne, ten grubszy odcinek to twoje ustawienie poziomu głośności, a ten cienki to ile możesz ustawić na maxa. 

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Ja mam od października 2020 i od zawsze przy podgłaśnianiu i ściszaniu były cyferki wskazujące głośność a niżej biały pasek wydłużający się lub skracający zależnie od głośności.

profile.country.PL.title
Murski_97
Poszukiwacz

B4EEAD60-ECE8-4295-AA89-FF1B7076A355.jpeg

 chodzi mi o ten grubszy. Czyli to normalne i po prostu jak ktoś napisał wyżej problem po sofcie. Tak jak pisał znika to po chwili