anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY OLED 65 AG9

profile.country.PL.title
Tombar2
Użytkownik

SONY OLED 65 AG9

Może tu jest ktoś kompetentny z sony i odpowie na pytania bo dział reklamacji nie potrafi.
Gdzie w przewodniku bo tak to się nazywa Sony Polska bo nie jest to nawet instrukcja jest informacja o zakazie oglądania jakichkolwiek treści telewizyjnych , proszę wskazać stronę zaznaczam zabronione.
W tej kwestii uprzedzę od razu że nie wyświetlałem statycznych obrazów jak zdjęcia czy reklamy materiałów z czarnymi pasami u dołu i góry ekranu , gry wideo zawierające statyczne elementy obrazu , menu programowe przewodniki po programach, statyczne elementy obrazu z aplikacji.
2. Co znaczy słowo UNIKAJ czy zabrania czegokolwiek i oglądania telewizji do czego służy telewizor i co znaczy i ile czasu trwa sowo DŁUGOTRWAŁE.
3. Gdzie podany jest w instrukcji przewodniku firmy sony czas bezpiecznego wyświetlania obrazów statycznych np w filmach.
4. Dlaczego instrukcja Sony dołączona do sprzętu nie wskazuje jaki jest dopuszczalny czas oglądania i czego , jak klient ma ocenić czy akurat wyświetlany UKŁAD GRAFICZNY stanowi zagrożenie dla matrycy czy nie?
5. Proszę o przesłanie dokumentów na jakiej podstawie został naprawiony wymieniony mój poprzedni tv oled sony a1 który posiadał taka samą wadę fabryczna jak obecny.
6. Co oznacza '' GEST DOBREJ WOLI '' w pojęciu firmy Sony i jakie warunki trzeba spełnić żeby go uzyskać bo ta tej podstawie został naprawiony wymieniony mój poprzedni wadliwy telewizor sony oled A1z ta samą wadą jak obecny sony 65ag9.
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Witaj,to masz pecha ja mam ten model ponad 2 lata i nic takiego nie występuje.Telewizor chodzi dziennie nie kiedy nawet 12 godz.Mam nadzieję, że Ci wymienią na nowy lub wymienią panel.Pozdrawiam