anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z Bluetooth - Sony KD 49XG80xx

profile.country.PL.title
Daniozik
Nowicjusz

Problem z Bluetooth - Sony KD 49XG80xx

Witam ! 
W moim telewizorze napotkałem się z niesprawnością funkcji Bluetooth, mianowicie w (Home > Ustawienia Bluetooth) wyświetlany jest wyłącznie „podejrzewam” pilot telewizora , oczywiście Bluetooth wiecznie włączony , z pilotem bez problemu połączony . W momencie kiedy zaznaczam funkcję „dodaj urządzenie” proces trwa wieczność i bez skutku (próbowałem już zostawić nawet na godzinę czasu) ... bez powodzenia , nie mogę połączyć , ba .. nawet wyszukać żadnego urządzenia. Dodam, że podjąłem już takie działania jak przywrócenie ustawień fabrycznych , konfiguracja startowa , wł/wył funkcji Bluetooth , czy odłączenie z prądu na jakiś czas . Nic nie przyniosło skutku.

Czy ktoś może spotkał się z taka sytuacja ? 
Z góry dziękuje za wasz Feedback 

Tagi (3)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jakiego typu urządzenie Bluetooth chcesz połączyć? Musisz mieć na uwadze, że model który posiadasz ma tylko następujące profile: HID w wersji 4.1 (podłączanie myszy/klawiatury) / HOGP (podłączanie urządzeń o niskim zużyciu energii) / SPP (profil portu szeregowego). Fabrycznie nie ma np. profilu A2DP służącego do strumieniowego przesyłania dźwięku np. słuchawki Bluetooth. Jeśli chodzi o słuchawki to możesz spróbować skorzystać z porady poniższego linku:

https://community.sony.pl/t5/android-tv/sluchawki-bluetooth/m-p/2551083

Powinno zadziałać ale różne wersje systemu AndroidTV mogą mieć wpływ na to czy aplikacja zadziała czy też nie.

Możesz też kupić zewnętrzny nadajnik Bluetooth.

 

Pozdrawiam