anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z nagrywaniem na dysk

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Problem z nagrywaniem na dysk

Witam.

Po ostatniej aktualizacji nagrywanie działa tylko przy włączonym tv. Ma ktoś taki problem? Nie chce mi się robić przywracania do ustawień fabrycznych tv ani powtarzać rejestracji dysku. Ma ktoś jakiś pomysł?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Po wyrejestrowaniu dysku, wyczyszczeniu partycji na komputerze i ponownej rejestracji na tv wszystko ok. Nagrywanie z timerem i natychmiastowe działa.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A jaki model TV?

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

65XH9505

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Też tak mam w tym modelu, resetowałem telewizor do ustawień fabrycznych i nic to nie dało ponadto ostatnia aktualizacja bardzo spowolniła pracę urządzenia. Aplikacje uruchamiają się wolniej to samo z wybieranymi kanałami TV. Ogólnie to jest gorzej niż poprzednio jedynie co konkretnie poprawili to nie resetuje się podczas odtwarzania treści z TVP 4K jakie mam nagrane z Mundialu i poprawnie odtwarza ścieżki dźwiękowe w trybie Dolby Atmos . Na tę chwilę nie można tego sprawdzić z anteny gdyż nie nadaje TVP4K

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Okazuje się, że sprawa jest znana Sony Polska. Dzieje się tak po ostatniej aktualizacji. A więc czekamy na łatkę naprawiającą. Zapewne tuner ma odcięte zasilanie po wyłączeniu tv. 

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Po wyrejestrowaniu dysku, wyczyszczeniu partycji na komputerze i ponownej rejestracji na tv wszystko ok. Nagrywanie z timerem i natychmiastowe działa.

profile.country.PL.title
Gregory58
Użytkownik

Tyle tylko że te czynności usuną bezpowrotnie zgromadzone historyczne ważne dla mnie nagrania z ostatnich 3 lat i co mi po tym ?

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Tak, traci się wszystkie nagrania. 

profile.country.PL.title
dfghjk
Poszukiwacz

Ten telewizor to jedna wielka porażka, jak i ta ich nowa aktualizacja. Nie rozumiem jak taka firma tak lekceważy klientów i tak się kompromituje. Zawsze byłem fanem sony, od 20 lat około, ale miarka się przebrała. Nerwy od 3 lat tracę regularnie z KD-49XH8505. Koniec z sony. Tylko co w zamian?