anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

problem z płynnością obrazu KD65XF9005

profile.country.PL.title
hazardzor
Nowicjusz

problem z płynnością obrazu KD65XF9005

witam.

jestem posiadaczem telewizora z serii xf90, i mam ogromny problem. dla mnie obraz nie jest w żaden sposób płynny. zmieniałem od groma ustawień itp i nie jestem w stanie na spokojnie oglądać bo ruchy są albo szarpane albo artefakty występują. zarówno na filmach z płyt Blu-ray 4k jak i z cyfrowego Polsatu. miałem wcześniej samsunga 4k i obraz był dużo bardziej płynny. czytałem masę opinii i ludzie mówili jaka to płynność ruchu itp jest.. a ja jestem tym załamany bo wygląda to tragicznie. jeżeli ktoś ma jakieś pomysły to błagam o pomoc bo jak na razie żałuję wydanych pieniędzy

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Reset do ustawień fabrycznych tylko to ci pozostaje jak nie to serwis też mam CP i wszystko dobrze śmiga

profile.country.PL.title
hazardzor
Nowicjusz

Najlepiej jakbym zobaczyl na innym tv xf90 jak tam wyglada. Moze ja mam po prostu takie odczucie.
profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

A jakie masz ustawienia ruchu? 

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Uplynniacz na standard tryb kliszy na duży oczywiście wszystkiego idealnie nie uplynni zwłaszcza 24 kl sygnalu widać to na scenach w oddali ale i tak jest super od mojego poprzedniego tv

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Ja swój tv zmieniłem z panasa 4k właśnie z powodu uplynniacza oczywiście im większy tv tym drgania są bardziej widoczne widzę że masz 65 ja 55 i oglądam z 3 metrów

profile.country.PL.title
DawidP1
Użytkownik

Spróbuj tryb własny pierwszy suwak 3 drugi 1. Drugi suwak możesz nawet na 2 ale przyciemnia obraz ale zmniejsza drgania. Do tego tryb kliszy wg uznania.

profile.country.PL.title
Mopato
Użytkownik

Ja mam własny suwaki 3/1 Klisza średnia. Jest ok. 

profile.country.PL.title
hazardzor
Nowicjusz

też mam suwaki na 3/1 klisza na maksa. ale dla mnie to nie jest płynny obraz... szczególnie widać na filmach jak kamera jedzie np na dół albo w bok. tnie niemiłosiernie. sprawdzalem na inny i jest to samo. slaboooo