anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony KD-65zd9 problem z obrazem 3D

profile.country.PL.title
Amg-1Son
Poszukiwacz

sony KD-65zd9 problem z obrazem 3D

Witam,

Wielka prośba pomocy z tv ZD9. Kupiłem nowy telewizor z 0 godzin pracy. Kupiłem go bo poprzedni OLED wypalił matryce. Szukałem dobrego tv z możliwością odtwarzanie obrazu w 3D i wybrałem SONY ZD9. Niestety bardzo się zawiodłem.

Telewizor nie odczytuje plików 3D, nie powiadamia o sygnale 3D, nie podświetla funkcji 3D gdy włączony jest film, jedynie po podłączeniu pendriva do USB raz widzi a raz nie widzi plików 3D - trzeba wyciągać pendriva i wpinać ...

Nie widzi 3D z YouTuba - nie wykrywa i nie można wł. funkcji 3D bo ją nie aktywuje.

Tak samo z plikami 3D odtwarzanymi z Xbox ONE S - nie widzi!!!!!!

Telewizor przy kolejnym włączeniu nie widzi gniazda USB chociaż ma podłączone urządzenie...

Bardzo proszę o pomoc lub info co rabię źle????

Pozdrawiam

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @Amg-1Son, przykra sprawa! Myślę, że ktoś z forumowiczów zaraz pośpieszy z pomocą, ale czy rozmawiałeś już o tym z z działem wsparcia Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
lub formularz kontaktowy:
https://bit.ly/2t8AqP9
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

Czy zaktualizowałeś telewizor do Android 8.0? Android 8.0 oferuje nowy usprawniony odtwarzacz multimedialny. Innym rozwiązaniem jest pobranie niezależnego odtwarzacza ze sklepu Play, np. VLC Player znany z komputerów osobistych. Do tego proszę upewnij się, że w ustawieniach 3D automatyczne wykrywanie 3D jest uruchomione. W przypadku Xbox One S i widoczności plików, upewnij się że konsola jest ustawiona na sygnał 1080p i wyłączony jest HDR (format 3D nie obsługuje 4k ani HDR), a konsola wysyła sprzeczne informacje.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Amg-1Son
Poszukiwacz

Witam,

dziękuję za odzew.

Zaraz po kupnie ( ok. 2 tyg. temu) podłączyłem do internetu i tv sam pościągał aktualizację ( jak dobrze widziałem z maja tego roku). Pobrałem ze sklepu Play programy do odtwarzanie video m.innymi VCL, XPlayer...i tv nie uaktywnia funkcję 3D.

W ustawieniach jest aktywne " automatyczne wykrywanie". Konsolę sprawdzę ale tv nie widzi też plików 3D z YouTuba...

Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
Amg-1Son
Poszukiwacz

Witam,

Bardzo dziękuję za pomoc. Dodzwoniłem się do Sony i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.

profile.country.PL.title
Amg-1Son
Poszukiwacz

Witam,

Przerobiłem wszystkie punkty przedstawione przez Sony tj. czyszczenie pamięci podręcznej, miękki reset i przywrócenie telewizora do ustawień fabrycznych.
Niestety nie ma efektu. Szukałem też podpowiedzi na stronach zagranicznych typu... wył. Motionflow , wył. ulepszonego HDMI ale też to nic nie dało.
Reasumując:
Mam wersję oprogramowania: PKG 6. 6520.0252EUA
 
Całkowity brak wykrywania sygnały (materiału) 3D – czy z YouTuba, czy Pendriva, czy konsoli.
 
Materiał ( DEMO) 3D z YouTuba – odtwarzanie całkowicie niemożliwe – Action Menu – obraz 3D – wyłączony, pisze funkcja niedostępna.
Materiał z pendriva 3D – Action Menu – obraz 3D – aktywny. Możliwość wejścia w obcje: obok siebie lub nad i pod. Ale dalej nie aktywne:
- regulacja głebi 3D
- jakość okularów,
Przy włączonym dekoderze nc+ czyli sygnał 2D, funkcja “ obraz 3D “ jest aktywna-podświetlona “ wył.” i można w nią wchodzić.
 
W zakładce “ Wejścia “ dalej nie ma pokazanych portów USB
 
Proszę o dodatkowe wskazówki, które dadzą mi możliwość pełnego korzystania z funkcji 3D. Mój poprzedni tv (LG c6V signature) wykrywał w sekundę każdy sygnał 3D.
Pozdrawiam serdecznie i dalej proszę o pomoc.
profile.country.PL.title
Amg-1Son
Poszukiwacz

c.d.

a jak się aktualizuje samego androida?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Amg-1Son   Z tego co mogę Ci napisać to 3D na YouTube nie działa już ,od którejś aktualizacji  Androida 7 to nie wina TV tylko porzucenia wspierania 3D np w YouTube.Pliki z mkv 3D trzeba przeważnie aktywować ręcznie automat nie działa czyli wybrać Action menu ->3D -> tryb albo : Obok siebie albo Nad i pod widać po obrazie początkowym ,który tryb należy wybrać.

profile.country.PL.title
Amg-1Son
Poszukiwacz

Witam,

tak jak napisałem wcześniej... " Materiał ( DEMO) 3D z YouTuba – odtwarzanie całkowicie niemożliwe – Action Menu – obraz 3D – wyłączony, pisze funkcja niedostępna. "

Funkcja nie aktywna! Po wskazaniu na dole tv pokazuje się napis " Funkcja niedostępna "

Dlatego też jest problem...

Dzięki za odpowiedź.