anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z usb 2(czarne)

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
AndrzejOl1955
Poszukiwacz

Problem z usb 2(czarne)

Witam. Niedawno kupiłem telewizor KD-55XH9096 i po pewnym czasie pojawił się problem z usb 2(czarne) ,że nie wykrywa żadnej pamięci masowej. Usb 3(niebieskie) do nagrywania działa prawidłowo. Próbowałem różnych metod do uaktywnienia tego wejścia , łącznie z resetem całkowitym , bez oczekiwanego efektu. Napięcia są prawidłowe lecz pobór jest prawie zerowy .Proszę o radę.

   

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
AndrzejOl1955
Poszukiwacz

Witam. To NIE jest kwestia plików zawartych na nośniku pamięci, to jest problem samego wejścia usb , gdyż NIE wykrywa żadnego nośnika pamięci . Usb 3 działa prawidłowo. Dużo by tu opisywać, próbowałem wielu sposobów i bez efektu. Serwis już zamówiony.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Żaden nośnik USB nie działa? Może to kwestia fabrycznego odtwarza multimediów. Spróbuj zainstalować KODI/VLC czy jakiś file commander i zobacz czy rozpozna. Jeśli problem nadal będzie występować to chyba zostaje serwis.

 

profile.country.PL.title
AndrzejOl1955
Poszukiwacz

Witam. To NIE jest kwestia plików zawartych na nośniku pamięci, to jest problem samego wejścia usb , gdyż NIE wykrywa żadnego nośnika pamięci . Usb 3 działa prawidłowo. Dużo by tu opisywać, próbowałem wielu sposobów i bez efektu. Serwis już zamówiony.