anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony 55XD9305 nie odtwarza filmów 4K w nowej wersji YOUTUBE w Smart TV

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Sony 55XD9305 nie odtwarza filmów 4K w nowej wersji YOUTUBE w Smart TV

Witam! Zdziwiłem się wczoraj tzn. 02.08.2017r. po aktualizacji YouTube w Smart TV, że mój Sony 55DX9305 nie odtwarza filmów w 4K tylko w HD i brak jest jakichkolwiek ustawień żeby to zmienić (albo trzeba jakiegoś triku klawiszami o których nie wiem). Czy ktoś już zauważył to w swoich Soniakach? Może ktoś ma większą wiedzę na ten temat to proszę się nią podzielić. Bo w żaden sposób nie mogę dojść jak włączyć odtwarzanie bądź przełączyć na film 4K. A było tak fajnie popatrzeć sobie na te filmiki na YouTubie.

16 ODPOW. 16
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

wiedza jest taka odinstaluj aktualizację YT zablokuj aktualizacje aplikacji ciesz się 4k albo zostań przy nowej wersji i pogodź się z brakiem 4k :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
azuko67
Użytkownik

Dzięki, zadziałało, zrobiłem tak jak napisałeś ale to jakaś masakra robią aktualizację, która nie pozwala zmienić rozdzielczość na 4K. Dzięki za podpowiedź.

profile.country.PL.title
georgu.jg
Poszukiwacz

U mnie to samo. Przecież to jest jakaś kpina!!!  SONY zrób coś z tym bo to porostu kompromitacja  !!! Podobnie zresztą jak brak możliwości wpisywania tekstu za pomocą pilota  !!! To po cholerę są tam te litery?!?  A jak są takie możliwości to podajcie dokładną instrukcję jak to zrobić  !!!

profile.country.PL.title
Bernikle
Użytkownik

Znalazłem sposób jak zmienić konto na YouTube. Musicie mieć zainstalowane zdjęcia google i tam dodać konta. Później jest możliwość wyboru kont na YouTube

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Wybór konta to jedno, nie ma możliwości wyboru kanału. Chyba że i na to znalazłeś sposób?

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
georgu.jg
Poszukiwacz

U mnie 4K już działa  :wink:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Można aktualizować czy jakaś podpucha :slight_smile: ? Czy powróciłeś do starej wersji i dlatego działa 4k ?

profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik

Filmy odtwarza, ale bez HDR.




Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Z ciekawości znów zainstalowałem nową wersję YT i widzę jak się "naprawia" co by klient był mniej awanturujący się YT -> OK ->Więcej opcji->statystyki dla nerdów i co wybieram OK i tak mogę sobie wybierać do us..ej śmierci poprzednio pamiętam wyświetlało rozdzielczość itp teraz opcja jest bo jest nie wyczytasz już co i jak ciesz się z tego co masz nie wymagaj za wiele nie bądź mądrzejszy od nas tak się załatwia sprawy.Nie wiesz nic jaka rozdzielczość ile klatek XXp nie możesz nic zmienić bye bye Sony nawet nie ruszy du.y sory nie kiwnie palcem aby coś wyjaśnić nawet próbować udzielić informacji leje totalnie.Mam TV 4k nie mam możliwości wybrania 2160p bo tak sobie zdecydowaliśmy.Jeden pozytyw nie pojawił się jeszcze komunikat o błędzie.Oby tak dalej a skutki takiej polityki jako firma zbierzecie już niedługo.Szkoda się już udzielać na tym forum zresztą widać jak ono umiera.