anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA KDL-50W755C miracast windows 10 problem z połączeniem

ROZWIĄZANE
mariuszjass
Poszukiwacz

SONY BRAVIA KDL-50W755C miracast windows 10 problem z połączeniem

SONY BRAVIA KDL-50W755C niestety nie chce się łączyć z laptopem na którym był Windows 8.1 i po zaaktualizowaniu do windows 10. W obu wersjach windowsa telewizor wyszukalo niestety nie połączyło się z nim ani  razu, łączenie trwa bardzo długo aż windows wyswietla komunikat o nieudanym połączeniu za jakiś czas w telewizorze rowniez komunikat o "niezarejestrowaniu". Przy użyciu windows media player wyswietla tylko niektóre pliki wideo, ale również robi to z wielkim trudem czasem dopiero za którymś podejściem. Przy połączeniu z telefonem LG nie ma większych problemów? W czy może być problem?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
robgre
Poszukiwacz

Cześć,

 

Najnowsza aktualizacja zbiorcza Windows 10 rozwiązała  u mnie ten problem

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
rcjyfx
Poszukiwacz

Mam to samo tv KDL-50w705b  w windows 10 wykrywa ekran bezprzewodowy , potem wybieram rodzaj połączenia pojawia się napis "Przygotowanie kopii lustrzanej obrazu. Proszę czekać.."   i po chwili Nieudane połączenie z urządzeniem .  Z androida działa przez ishare.

 

Z telefonu mogę wyświetlić film na TV , który jest w komputerze i działa bez zająknięcia , a z komputera bezpośrednio na TV - NIE!! 

Wenzu1
Nowicjusz

mm dokladnie to samo i mysle ze to wina windy... szkoda moze upgrade softu w tv cos pomoze

profile.country.PL.title
gribo87
Poszukiwacz

Ktos rozwiązał ten problem mam identycznie to samo na w10 nie moge podłaczyc się do tv sony wywala błąd przy próbie połaczenia.

profile.country.PL.title
robgre
Poszukiwacz

Cześć,

 

Najnowsza aktualizacja zbiorcza Windows 10 rozwiązała  u mnie ten problem

profile.country.PL.title
maciusmobi
Poszukiwacz

Do jakiej wersji zaktualizowałeś windows 10?

Ja mam ver. 1607 (kompilacja 14393.187) i niestety miracast nie działa. komp. wykrywa TV ale nie może się połączyć. wszysykie stery na kompie oczywiście najnowsze. Komp. DELL INSPIRON 13 5368 na i7 6500 8GB RAM SSD 256 GB Windows 10 Enterprise. 

rafpsp
Poszukiwacz

cześć 

temat miałem podobny u mnie zadziałało metodą prób i błędów

próbowałem połączyć w wifi direct powpisyłem hasła które są dostepne w ustawieniach tv zakładka sieć -> wifi direct. był progres bo na tv przy próbie podłączenia laptopa wyświetlały sie komunikaty że coś się dzieje. problem niestety pozostał. ale po tych próbach z wifi direct (czyli siecią u mnie direct-ez-bravia) wróciłem do sieci domowej. na lapku weszłem na ustawienia -> urządzenia -> podłączone urządzenia i klikam dodawanie urządzenia. wyświetlają się 3 opcje podłączenia mojego kd xd8505 dodaje wszystkie możliwe - wynik zaczęło wszystko śmigać :slight_smile: może się to komuś przydać jak będzie miał ten sam problem pozdrawiam

ps system w tv jak i na laptopie jak najbardziej miałem aktualny a problem pozostował, więc rozwiązanie w tym temacie jakoby aktualizacje miały załatwić problem nieprawdziwe.