anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KD 55XF7596 problem z usb

profile.country.PL.title
julka230
Poszukiwacz

SONY KD 55XF7596 problem z usb

Witam. Mam problem z odtwarzaniem filmów z przenośnego USB. Aplikacja VIDEO nie widzi urządzenia. Zostało ono poprawnie sformatowane, a filmy są nagrane w obsługiwanym formacie. Niestety VIDEO nie widzi ani filmów, ani samego urządzenia. Co mogę zrobić? Telewizor jest nowy, kupiony we wrześniu. Dodam, że na moim starym Sony Smart TV to samo USB działa bez zarzutu.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca
profile.country.PL.title
julka230
Poszukiwacz

Dzięki za radę ale problem nie jest z pendrivem. Ten sam pendrive sprawdzałam na 2 innych telewizorach Sony (Smart T, nie Android TV) i działał bez zarzutu.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@julka230 zgłosiłem Twój problem do supportu - oto ich odpowiedź:

Czy telewizor widzi inne pliki umieszczone na nośniku USB, przykładowo zdjęcia poprzez aplikację Album? Dodatkowo proszę o weryfikację, czy telewizor będzie poprawnie współpracował z innym nośnikiem USB.

Jeśli problem będzie występował nadal to zalecam weryfikację, czy istnieje możliwość aktualizacji oprogramowania i jeśli tak to proszę o jej przeprowadzenie.

Następnie proszę o wyczyszczenie pamięci podręcznej odbiornika poprzez HOME - Ustawienia - Pamięć i resetowanie - Wewnętrzna pamięć współdzielona - Dane w pamięci podręcznej.

W przypadku dalszego występowania problemu na kilku nośnikach USB zalecam przeprowadzenie przywrócenia telewizora do ustawień fabrycznych.

Pozdrawiam