anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony kdl-50w808c

ROZWIĄZANE
lakiluk114
Poszukiwacz

Sony kdl-50w808c

Mam pytanie czy z tym modelem telewizora słuchawki bezprzewodowe na bluetoth bedą działać?? Prosze o odpowiedz :slight_smile:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku to ważne aby zarówno nadajnik jak i słuchawki obsługiwały kodek apt-X Low Latency. Sam używam nadajnik/odbironik z apt-X Low Latency ale słuchawki mam starszego typu i go nie obsługują. Nie oznacza to jednak, że jakość dźwięku jest słaba.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety nie będą działać. Jedynym rozwiązaniem jest podłączenie przez dodatkowy nadajnik Bluetooth podłączony do wyjścia słuchawkowego TV.

 

Pozdrawiam

lakiluk114
Poszukiwacz

Czy byś mógł mi powiedzieć gdzie taki nadajnik można kupić i jaki najlepiej wybrać do tego modelu telewizora może być jakis droższy i lepszy i czy przez taki nadajnik jakość sygnału i odbieranego dzwięku jest dobra??.Bym prosił o odpowiedz dzięki:smileyhappy:

 

Pozdrawiam:smileywink:

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jeśli zależy Ci na jakości dźwięku to ważne aby zarówno nadajnik jak i słuchawki obsługiwały kodek apt-X Low Latency. Sam używam nadajnik/odbironik z apt-X Low Latency ale słuchawki mam starszego typu i go nie obsługują. Nie oznacza to jednak, że jakość dźwięku jest słaba.

 

Pozdrawiam