anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL 75w 855c

profile.country.PL.title
Mercedesik1996
Poszukiwacz

Sony KDL 75w 855c

Witam

Wcześniej pisałem o problemie mrugajacej diody LED 7 razy,lecz dioda jak policzyłem mruga 6 razy.Objawy jakie występują to załącza się tv jest biale podświetlenie LED. Następnie po paru sekundach zaczyna mrugać 6 krotnie czerwona dioda LED ten cykl powtarza się caly czas.Proszę o pomoc co mozm być przyczyną.Jeżeli jest ktoś zorientowany to jaki byłby koszt naprawy

Pozdrawiam:disappointed:

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

http://www.sony.pl/support/pl/article/31383 Taki poradnik znalazłem, spróbuj.

Tak na marginesie, ja już raczej wiecej nie kupię tv tej firmy.

profile.country.PL.title
Mercedesik1996
Poszukiwacz

Hejka

Próbowałem już tego myku i nic nadal ta paskudna dioda mruga 6 razy:frowning2:


@marcinor  napisał(a):

http://www.sony.pl/support/pl/article/31383 Taki poradnik znalazłem, spróbuj.

Tak na marginesie, ja już raczej wiecej nie kupię tv tej firmy.


Hejka

Dzięki,lecz już próbowałem tego myku i nic calc czas ta paskudna czerwona dioda LED mruga 6 razy

Pozdrawiam :frowning2:

profile.country.PL.title
eksonos123
Poszukiwacz

Witaj kazda firma ma produkty ktore sie psuja ,wszedzie sa modele udane i mniej udane mialem samsunga wieze totalne dno ladnie  gralo  ale serwis na gwarancji i po czesty,zas monitor samsunga gra juz 7 lat i jest ok ,kolejna firma ktora goscila u mnie pare lat to lg i powiem tak z tv problemy z zasilaczem 2 razy w naprawie po 8 latach tv poszedl na smietnik kolory  strasznie slabe,kino domowe w ciagu 7 lat padl laser,gniazdo optyczne i na koniec problemy z dzwiekiem,w odtwarzaczach jeszcze w tedy dvd problemy z laserem ,powiem ze jeszcze kiedys zanim kupilem pierwszy tv lcd to nowe tv panasonica pojechalo do naprawy po 3 dniach od zakupu ,jezeli chodzi o sony pierwsze tv 32 sprzedalem dla rodziny i gra juz 6 lat ,siostra ma 3 soniaki tv i graja po 4 lata kazdy ja ma teraz osobiscie 43 sony i narazie 2 lata gra ale zeby nie bylo kolorowo to w sony blu raya na gwarancji padla mi plyta glowna po 7 miesiacach ale naprawili bez problemu odtwarzacz sprzedalem i kupilem nowe kino sony i narazie jest ok wiec moge powiedziec ci tak nie zaleznie co kupisz kwestia szczescia ale wazne jest jak serwis na gwarancji zachowa sie w przypadku sony ze mna postapili ok ,PO GWARANCJI KAZDY CIE OLEJE i jeszcze jedno zapewniam cie czy masz sprzet za 1000zl czy za 40000 to wszystko sie psuje i tak samo jeden serwis cie oleje drugi bedzie ok ,problem sony jest inny wszyscy mysla ze sony to dawne sony z japoni tak samo jak mysla o niemieckich autach czy japonskich ale to bylo dobre kiedys nie dzis taka glupia metalnosc polaka ,pytanie czy warto przeplacac za sony i tak i nie napewno jesli chodzi o mnie to powiem ze miedzy blu rayem sony a lg w obrazie nie widzialem roznicy natomiast miedzy kinami domowymi sony pod wzgledem dzwieku jest duzo lepsze od  lg ,na koniec powiem tak jesli chodzi o tv w polsce to lg,samsung,sony,panasonic,philips to sa glowni gracze reszta sie nie liczy takie firmy jak manta itp one nawet na gwarancji nic nie zrobiol po powiedza tak ma byc