anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VOD.TVP.PL-strefa ABO-Android

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

VOD.TVP.PL-strefa ABO-Android

Jestem słaby w takich tematach i może moje pytanie będzie głupie. Więc wybaczcie.

VOD.TVP.PL wprowadziło niedawno strefę ABO , gdzie wymagane jest logowanie. Wymagana jest przeglądarka internetowa. Czy można się zarejestrować i  zalogować  poprzez przeglądarkę internetową zainstalowaną w telewizorze i korzystać z tej strefy w telewizorze? Czy  ta mozliwość  jest tylko na komputerze?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczech  sam nie sprawdzałem ale pewnie można chociaż sama aplikacja w TV nie daje możliwości logowania a wczoraj założyłem konto przez komputer to nie wiem co jest więcej z materiałów ponad to co oferuje aplikacja na TV bez logowania także nie wiem czy jest duży postęp :slight_smile:

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajJa znowu doczytałem, że strefa ABO zawiera usługi , do których dostęp przysługuje użytkownikowi ,który ma aktywne konto. Więc sądzę, że będzie to coś więcej niż obecnie. Podobno treści niby premium  produkowane lub dystrybuowane  przez BBC. Gdzieś zauważyłem prapremiery naszych seriali właśnie oznaczone znaczkiem ABO. Ile w tym prawdy to trudno obecnie ocenić. Natomiast na stronie vod.tvp.pl doczytałem ,że od momentu aktywacji materiał można oglądać tylko na jednym komputerze, w przeglądarce , na której dokonano aktywacji. Na innych komputerach kod ten nie zadziała. I stąd to moje zapytanie.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@leczech  aplikacja już zaktualizowana można się logować na TV dostęp do całej biblioteki TVP VOD