anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Status naprawy "do wymiany AEP"

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Status naprawy "do wymiany AEP"

Cześć

Miałem tv sony 65x95j  który trafił do naprawy do NIK radom w ramach gwarancji sony serwis exstra, 
Status naprawy jak w tytule.
Z wątków na forum wyczytałem że mogę spodziewać się wymiany na odnawiany nowszy model co mi nie przeszkadza o ile będzie to model z tej samej serii tj x95k lub x95L ewentualnie model oledowy z niższej serii, może ktoś ma doświadczenia jak wyglądają takie negocjacje z serwisem i ewentualna wymiana.  
Z góry dzięki za info. 

40 ODPOW. 40
profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Co do menu serwisowego według serwisu, można wejść i wyjść, nie możesz zmieniać ustawień , jeżeli nie chcesz poproś technika jak przyjedzie z tv .

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Cały problem polega na tym, że sony robi naprawdę dobre sprzęty, słuchawki, aparaty fotograficzne, telewizory ale niestety ich "polityka gwarancyjna" trochę odstrasza i tu nie ma znaczenia czy mowa o standardowej czy rozszerzonej gwarancji.i to nie do końca musi być "wina MIK Radom

Gwarancje wykupiłem bo poprzedni tv padł mi pół roku po zakończeniu tej zwykłej. Google TV też robi swoje, potrafi tak dociążyć tv że po 3-5 latach padają płyty główne.  
Zachęcam do pociągnięcia tematu może kiedyś komuś się przyda. 

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

mik radom wykonuje  zalecenia sonego ,druga sprawa kowidowe modele moja swoje bolączki jak większość sprzętu z tamtego okresu 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Ja ze swojego x95j byłem zadowolony dopóki nie wpadły tam 2 muchy za matryce i nie zaczą się resetować w losowych momentach ale jak już zobaczyłem że jest wymiana to liczyłem raczej na nowy x95j ewentualnie nowy x95k 
W końcu kupiłem nowy TV i przez 3 lata może nie przesadnie ale jednak o niego dbałem..... a teraz dostanę jakiś zleżały odnawiany tv..... no ale zobaczymy może będę mile zaskoczony. ......

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

Wiesz kiedy ma być u ciebie nowy tv? U mnie prawdopodobnie w czwartek.

Nie jestem optymistycznie nastawiony ale do 3 razy sztuka.

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Nie wiem, powiedzieli że do 2 tygodni a w piątek dowiedziałem się że go wymieniają. 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Nie wiem czy dostałem nowy czy odnawiany w każdym razie 7 włączeń 0 przepracowanych godzin narazie nie widzę nic niepokojącego........ 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

Update

Telewizor wygląda jak nowy, przyjechał nawet z folią na ekranie, mimo że wypuściłem Pana z serwisu trochę za szybko to do egzemplarza nie mam większych zastrzeżeń, w nocy widać dość spory DSE ale wszyscy wiemy że tego w telewizorach sony się nie reklamuje :grin:
Niemniej zarówno support sony jak i sam serwis dość pozytywnie mnie zaskoczył:)
Pewnie spędzę jeszcze jeden dzień na pełnej kalibracji TV pod moje oczy instalowaniu i  logowaniu się do aplikacji no ale "coś za coś" ;)) 

profile.country.PL.title
kurtion
Użytkownik

To co jest na zdjęciach to jest skandal i nie powinno mieć to miejsca. Bardzo często są to telewizory z dużym przebiegiem godzinowym. Zabrudzenia lub rysy na matrycy od środka to jest gorzej niż źle.

profile.country.PL.title
Huzar2
Użytkownik

Jak widać koledze wyżej udało się za pierwszym razem fajnie słyszeć. Według servisów i sonego  taka sytuacja zdarza się bardzo rzadko,jak widać musiałem mieć dość mocnego pecha.

Nadal czekam na wymianę ostatniego telewizora, mija drugi tydzień pod koniec tygodnia ma być dostępność, jak będzie zobaczymy.

 Mam nadzieję, że to już ostanie podejście bo jest to już trochę irytujące zaraz mijają dwa miesiące. 

Jak już dojedzie sprzęt dam znać jak się to zakończyło.