anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tandeta

profile.country.PL.title
Robert2500
Poszukiwacz

Tandeta

Witam wszystkich kupiłem tv 65 cali 8505 Sony zapewniano mnie w sklepie że to Sony super firma i. t. d. Więc się zdecydowałem. Kupiłem z dostawą, otrzymałem odrazu wadliwy tv, no to reklamacja, i tu profesjonalny serwis Sony z w_wa ul połczyńska wpada no do wymiany. Dostałem niby nowy ale ta solidna firma Sony ponownie dała wadliwy tv. Tak że bardzo polecam tv Sony i ich troskę o klientów zapewniam że dostaniecie nerwowej choroby. Super serwis też polecam. 

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Jan79478a
Poszukiwacz

Jakie wady były w tych TV?

profile.country.PL.title
Robert2500
Poszukiwacz

Pierwszy zaciek na matrycy drugi mnóstwo drobnych kropek od wewnątrz matrycy u samego dołu ekranu

profile.country.PL.title
michal.baranski
Poszukiwacz

w sklepie Ci wszystko wcisną byle sprzedać. 

zetknąłem się z serwisem i jak dla mnie to marka SONY i Android TV to kpina z klienta. 

to był ostatni TV jaki kupiłem tej marki. zero aktualizacji, a wsparcie każe codziennie czyścić cache i restartować telewizor. 

 

EDIT: 20/02 SONY wypuściło udpate ukladowy do mojego TV. Lepiej późno niż wcale. Instalowałem go ręcznie z poziomu USB, bo nie wykrywał go automatycznie. Jak jeszcze rozwiąża problem z aplikacją NETFLIX to zwracam honor. 

profile.country.PL.title
pmedela
Poszukiwacz

@Robert2500 

 

Czy po zgłoszeniu problemu serwis pojawił się u Ciebie w domu, dokonał oceny problemu i zabrał TV,

czy przyjechał tylko kierowca aby od razu zabrać TV do serwisu ?

profile.country.PL.title
Robert2500
Poszukiwacz

Serwis był ocenił usterkę napisał do wymiany tv za tydzień przywiózł niby nowy ale też uszkodzony na tą chwilę już podziękowałem za naprawy  zrezygnowałem z tv 

profile.country.PL.title
pmedela
Poszukiwacz

Pytam ponieważ po zgłoszeniu usterki zadzwonił do mnie lokalny serwis z Krakowa

i niezbyt empatyczna Pani oświadczyła mi, że po TV przyjedzie kierowca, który, cytuję:

"jeździ i zbiera telewizory do serwisu". Nie było mowy, o przyjeździe serwisanta w celu

oceny usterki i ustalenia, czy TV wymaga wizyty w serwisie.

Dla mnie to praktyka nie do przyjęcia, ponieważ TV mógł wymagać np. tylko dokręcenia

obudowy w moim przypadku, czy jakiegoś poprawienia mocowania matrycy, a serwis

telepatycznie ocenił, że TV wymaga bezwzględnej wizyty w serwisie.

Wizyta serwisanta u klienta nie istnieje, jak zostałem poinformowany bo taka jest

procedura serwisu.

Kontakt z centrum obsługi w Warszawie jest w takich przypadkach bezcelowy, bo oni

zawsze trzymają swoją stronę i potwierdzają swoje słowa.

Dziwne, że inne marki, a nawet jak widać inne serwisy Sony w kraju stosują inne

procedury i nie narażają klienta na stres związany z być może niepotrzebnym

transportem tam i spowrotem TV 65", takiego jak w moim przypadku.

 

Generalnie jestem zniesmaczony takim podejściem do klienta.

 

--
Piotr

 

profile.country.PL.title
Robert2500
Poszukiwacz

Mi euro przywiózł odrazu uszkodzony 65 cali z zacieki em na matrycy serwis był w domu uznał że do wymiany tv ale po tygodniu przywieźli niby nowy też z wadą matrycy i tu powiedziałem dość bo niby miał być nowy a nawet martwe piksele znalazłem prucz metaliczny kropek po całej szerokości dołu ekranu. Już temu serwisowi nie zaufam i tym samym firmie sony