anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tryb GRY z HDR Android 6.0 w 55XD9305

RobertJ1970
Poszukiwacz

Tryb GRY z HDR Android 6.0 w 55XD9305

Jak włączyć HDR w trybie gry.

Problem polega na tym, że jeżeli podam do TV przez HDMI np. z PS4 PRO sygnał z HDR to TV przełącza się automatycznie w tryb Wideo HDR i nie można już z tym nic zrobić (poza zmianą parametrów tego trybu).

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Przekazaliśmy je do naszego działu trenerskiego. Po uzyskaniu od nich informacji wrócimy z odpowiedzią.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Wracamy z odpowiedzią.

 

Opis problemu wskazuje ze jest jeszcze Android 5.0 i jest to poprawne działanie tej wersji systemu

 

W Android 6.0 ustawienia HDR  można zmieniać dowolnie:

- w ustawieniach obrazu, ustawienia zaawansowane do wyboru mamy tryb HDR – automat, wł, wył (zalecane Automat)

- w wyborze sceny dokonujemy zmian trybu scen – standard, gra, kino, kino pro itd.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

RobertJ1970
Poszukiwacz

System został zaktualizowany.

Ale w ustawieniach zaawansowanych brak zakładki HDR.

P_1.jpg

 

 

 

P_2.jpgP_3.jpg

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Niestety ale Sony żyje w innym świecie trochę innym niż rzeczywistość swoich telewizorów.To nie pierwszy przypadek ,że radzą coś zrobić czego nie ma w menu.Podam przykład kuriozum jak dla mnie tryb HDR można włączyć na YouTube nawet na materiale wrzuconego na YT z VHS-a a na wbudowanym tunerze z satelity kanał HDR z Astry TV nie rozpoznaje ,że to HDR ale myslę sobie ręcznie włączę nic bardziej mylnego nie ma opcji HDR-a.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

W którym miejscu widzicie tryb HDR do zmiany ? Moglibyście coś sprawdzić zanim podacie takie bajki ? Pisze kolega o konkretnym modelu mam ten sam nigdzie w opcjach nie ma zmiany HDR automat wł/wył.Proszę bardzo - w ustawieniach obrazu, ustawienia zaawansowane do wyboru mamy tryb HDR – automat, wł, wył (zalecane Automat).                                                GDZIE ?!?!?!?!?!

DSC09779.JPG

Dlaczego ograniczacie funkcjonalność telewizora ? Wyłączony został całkowicie tryb 3D dla KODI czemu to ma służyć ?

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A teraz będzie już cisza odpowiedź od Sony padła :slight_smile:

RobertJ1970
Poszukiwacz

Czy to już koniec odpowiedzi sony na zadany temat ? Wciąż nie mam żadnej odpowiedzi. Może wreszcie ktoś ogarnie kilka spraw bo jak czytam forum to nie tylko ja mam wątpliwości co do działania produktu. W końcu to firma Sony chwali się wprowadzonymi zmianami a klienci chcą tylko poprawnej pracy telewizora z tymi właśnie udoskonaleniami.

 

 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

He he he to co napisałem wyżej.

profile.country.PL.title
Plczerwo1979
Poszukiwacz

Ten sam problem na forum sony uk.Screenshot_20180315-002256.jpg

 

Screenshot_20180315-001948.jpg