anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV KD-55X8507C i pad DUALSHOCK 4

Czayen
Poszukiwacz

TV KD-55X8507C i pad DUALSHOCK 4

Witam niedawno zdecydowałem sie na zakup pada Dualshock 4 żeby używac go z TV KD-55X8507C. W menu widzialem, że telewizor ma wbudowaną obsugę tego pada. 

 

Niestety po sparowaniu pada z telewizorem okazalo sie, ze przyciski sa źle zmapowane, wiekszość w ogole nie działa. Zaczalem googlować i okazalo sie, ze nowa wersja Dualshock 4 (CUH-ZCT2Uxx) nie jest kompatybilna z Android TV... ;( 

 

Czy Sony planuje naprawic ten problem w przyszlych aktualizacjach? Z tego co widze jest to tylko kwestia poprawnego zmapowania przyciskow pada.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Witamy,

przekazaliśmy informację do odpowiedniego działu, który zbada sprawę oraz zaimplementuje odpowiednie środki w postaci ewentualnej aktualizacji.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

Czayen
Poszukiwacz

Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz.

W takim razie czekam na informacje o aktualizacji. 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Kurcze, muszę to sprawdzić. Dawno nie bawiłem się padem. Wcześniej jak biegalem po menu to widziałem chyba ręczne mapowanie przycisków do pada. Nie mam teraz niestety dostępu do pada i tv.

Czayen
Poszukiwacz

O fajnie by bylo, jak by sie dalo zamapowac przyciski, w tym momencie pad jest prawie bezuzyteczny. Ja niestety nie widze takiej opcji nigdzie w menu.