anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV KDL-43W809C

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

TV KDL-43W809C

Dlaczego nie mogę zainstalować aplikacji HBO GO na telewizorze android, skoro mam aplikację na tablecie Sony Z2. Ciekawa sytuacja, czyżby firma Sony zabroniła ogladania HBO Go w TV ?

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,

Zgłosiłam Pana pytanie do Supportu, zobaczymy co odpowiedzą!

Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Dziękuję za informację.  Jest jeszcze ciekawsza rzecz. Nie można również oglądać w TV HBO GO po przez tablet Sony Z2, który ma opcję ekranu lustrzanego. To co mam w tablecie mogę ujrzeć na ekranie tv np.: Neflix, Kodi w zasadzie wszystko, oczywiście tylko nie HBO GO. Gdy włączę pokazuje się wiadomość: "wyłącz jedno urządzenie", słychać głos jednak nie obrazu. Czy firma Sony nie może w 21 wieku dotrzymać kroku telewizorom Samsung ???

Pozdrawiam. Włodzimierz .

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Moim zdaniem jest to pytanie do HBO (odpowiedzialni za aplikację), ewentualnie do Google (odpowiedzialni za system Android TV). Prawdopodobnie aplikacja nie zezwala na mirroring.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witam ponownie,

Oto wyjaśnienie, jakie otrzymałam z Supportu:
---------------
Sony nie jest właścicielem aplikacji dostarczanych na telewizory, więc nie ma możliwości wpłynąć na ich dostępność. Dodatkowo proszę pamiętać, że system mobilny Android oraz AndroidTV nie są tymi samymi systemami, a aplikacje muszą być dostosowane, by działały poprawnie. Brak jakiejkolwiek aplikacji oznacza nieprzystosowanie jej do systemu AndroidTV przez jej właściciela. Podsumowując, firma Sony nie blokuje aplikacji, jednak ich dostępność na systemie AndroidTV zależy wyłącznie od dostawców (właścicieli) tych aplikacji.

----------------

Pozdrawiam serdecznie,

Angieszka_J

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Dziękuję za informację.  Sony twierdzi, że nie jest właścicielem dostarczanych aplikacji na TV, jednak telewizory firmy Samsunga czy LG ma ja takie aplikacje, chyba że nie są to androidy. Widocznie HBO GO nie chce by można było oglądać na TV Sony. W takiej sytuacji moja umowa z firmą HBO GO kończy się za 10 m-cy i na tym będzie koniec dalszej współpracy. Wystarczy, że mam Neflix i Kodi.

Pozdrawiam.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Agnieszka_Ji reszta zespołu trenerskiego moglibyście się wysilić bardziej z tą odpowiedzią czyli co w USA jest inny system Android TV bo HBO jest dostępne na telewizory SONY na USA .W USA dostosowana w Polsce nie ja to tłumaczę tym ,że w USA mają 110V i 60Hz to jest najbardziej wiarygodna odpowiedź.

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Jest to racja, bo co mają wspólnego TV Sony  produkowane dla  USA czy dla Polski, przecież tu chodzi o dostępność apilkacji HBO GO na andoid. Dlaczego można oglądać filmy w takim samym TV Sony android gdy mam aplikacje np.: Neflix, lub Kodi.

Pozdrawiam.