anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV SONY KDL-43W809C

vartur1
Poszukiwacz

TV SONY KDL-43W809C

Witam

TV SONY KDL-43W809C nie widzi dysku SSD podłączonego przez USB. Czy te  telewizory widza dyski ssd?

11 ODPOW. 11
kuba130000
Użytkownik

Jaką pojemność ma ten dysk i jaki to model?

Nie powinno być problemów z czytaniem dysku SSD, aczkolwiek mogę się mylić.

Podłączasz go do odpowiedniego wejścia USB? Powinno być zaznaczone HDD USB z tyłu telewizora.

vartur1
Poszukiwacz

dysk SSD 128GB  PLEXTOR PX-128M5S (P02343112248),system plików exFAT, podłaczony do USB REC, w innych portach USB tez nie widoczny.

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

może to exFat go boli zmień na inny rodzaj

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

U mnie exFAT 4 wykrywał (WD Passport, HDD, 1TB). Ale do otwarzania, bo jak sprawdzałem nagrywania jeszcze nie było.

vartur1
Poszukiwacz

Formatowałem dysk na exFAT i na NTFS i na FAT32 i w dalszym ciągu nie widoczny w porcie USB HDD REC. Widoczny jest w pozostałych portach USB ale tylko do odtwarzania.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Ja swój dysk WD 500GB podłączałem wiele razy i dopiero za którymś razem go wykryło.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

No, to przecież normalne. Tak się przecież zawsze podłącza dyski do komputerów, telewizorów, smartfonów... Może na nowszym sofcie Ci zadziała, ale wątpię :tongue:

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Nie wiem czy to android tv ale exFat bym odradzal. Z 2lata temu android uszkadzal karty pamięci w tym formacie. Może coś zmienili w Google na lepsze. U mnie NTFS i FAT32 bezbłędnie czyta na każdym wejściu USB. Nawet pendriva w NTFS spoko widzi. Co radzę choć nie musiałem tego robić to restart tv a przed tym włożyć dysk do USB które wybierzesz. Pozbaw na dłużej układy napięcia przy restarcie.

vartur1
Poszukiwacz

po aktualizacji z dnia 12-04-2016 tv nadal nie widzi dysku SSD w porcie USB HDD REC, wszyscy pisza o dyskach hdd, a mi chodzi o dysk SSD.