anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sony XR-65X94J mówi w nocy i nad ranem.

profile.country.PL.title
Miecho
Poszukiwacz

TV Sony XR-65X94J mówi w nocy i nad ranem.

Mam problem z TV Sony XR-65X94J, sam z siebie mówi w nocy i nad ranem gdy jest wyłączony.

Zaobserwowałem że są to jakiś dwa różne polecenia ale ciężko mi określić jakie gdyż zawsze gadający telewizor wybudza mnie w nocy i mówi po angielsku więc nie zdążę "zarejestrować" co mówi. W każdym poleceniu powtarza się końcówka że "mam spróbować za kilka sekund" albo że on sam "spróbuje za kilka sekund" czy ktoś coś wie na ten temat ?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Próbowałeś najprostszych rozwiązań? Możesz odłączyć pilot w ustawieniach i sparować go ponownie. Sprawdź czy masz najnowszą wersję oprogramowania i ewentualnie zresetuj TV do ustawień fabrycznych.

 

Jeżeli nic to nie da to albo wizyta w serwisie albo możesz manualnie wyłączyć wyszukiwanie głosowe, ale to raczej żadne rozwiązanie, chyba że go nie używasz.

profile.country.PL.title
Miecho
Poszukiwacz

Po ponownym sparowaniu pilota, telewizor gada już zdecydowanie rzadziej, jednak nadal mu się zdarza.

profile.country.PL.title
VIOLATOR74
Poszukiwacz

Mam to samo w Sony KD-55XG85. TV gada od jakiś 5 mies. Najpierw myślałem ze mi się sni, później mówię kuzwa ktoś mi podsłuch założył co jest, odłączyłem chińska kamerkę bo myślałem zevto ona. Dziś znowu gadał o 5 rano. Czy ktoś wie co to jest??? 

Tagi (2)
profile.country.PL.title
VIOLATOR74
Poszukiwacz

U mnie gada jakoś średnio co trzy albo 4 tyg. 

profile.country.PL.title
VIOLATOR74
Poszukiwacz

[.....] każdy jak ma jakiś problem to pierwsze co robi to reset. [....]

 

NB. Tekst postu został edytowany, ponieważ jego zawartośc i dobór słów  mógł urazić innych członków Społeczności.