anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV wersja v3.317 - lista błędów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

TV wersja v3.317 - lista błędów

Witam,

 

Zakładam wątek dotyczący listy błędów w wersji v3.317 (aktualnie dystrybucja jest zawieszona). Kto zainstalował i chciałby zgłosić jakiś błąd niech pisze jaki ma model TV o raz wypisze błędy. Niech to wygląda tak:

Model X8305C

- średnio raz dziennie TV przestaje reagować na pilota. Pomaga odłączenie TV od sieci.

 

Nie widzę sensu rozbijania wątków na modele TV.

Raz na jakiś czas listę błędów przekażemy do Sony.

 

Pozdrawiam

 

 

120 ODPOW. 120
profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

- po wyłączeniu telewizora dysk HDD wyłącza się i włącza. Raz co kilkanaście sekund innym razem co kilka minut. Czerwone światło wydobywajace się z DIGITAL AUDIO OUTPUT też gaśnie w momencie wyłaczenia dysku więc chyba cały TV zmienia pobór mocy.

 

- co jakiś czas pilot przestaje działać na kilkadziesiąt sekund

 

KDL-43W755C

jackf41
Poszukiwacz

Po aktualizacji tv kd 55x8508c po wyłączeniu pilotem i pozostawieniu na czuwaniu włącza się sam.

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Wczoraj za radą pomocy technicznej Sony zainstalwałem wersję v3.317 w KDL 808c i teraz mam gorzej niż miałem. Po włączeniu TV nie reaguje na pilota, głosu brak, nie można wyłączyć ani zmienić kanału. Co dziwne da się wyłączyć ze smartfona pilotem TV SideWiev, lub na chwilę odłączyć prąd i wszystko działa normalnie. Przedtem działo się to raz na dwa dni, teraz za każdym razem. Problemy z TV zaczęły się po aktualizacji z 2 lutego, ostatnia zrobiła prawdziwą demolkę. lepiej gdyby Sony przyłożyło się i naprawiło błędy zamiast dennych dodatkowych funkcji !

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

U mnie jest tak samo, ustawiłem diodę na "prosta reakcja" przynajmniej nie zapala się w nocy, poza tym telewizor lepiej działa na pilota ze smartfona, można pobrać ze sklepu Google "TV SideView" własnie tym pilotem wyłączam TV i po włączeniu działa poprawnie, lub zostaje odcięcie prądu. Pozdrawiam :slight_smile:

 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Bogusz dodatkowe funkcje były istotne dla niektórych a dla innych stabilność. Myślę że Sony systematycznie poprawi wszystko. Reszta leży w inteligencji użytkowników, tv z systemem lub cokolwiek z systemem polega na minimalnej znajomości jego.

profile.country.PL.title
Tomek-R.
Poszukiwacz

Niestety ale samoistne załączanie się telewizora  w nocy nie ma nic wspólnego z inteligencją i znajomością systemu ale z felernym oprogramowaniem, mi ostatnio dodatkowo oprócz zawieszania się telewizora w stanie czuwania sam załącza sie w nocy. 

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Dla mnie telewizor to nie czarna magia, to mój dziesiąty TV w życiu, więc nie mam problemu z obsługą sprzętu rtv. Nie jestem zbyt wielkim optymistą że Sony w końcu "ograrnie" swoje telewizory z Androidem ! 

profile.country.PL.title
NameLessJ
Użytkownik

@cristians84 Zalogowałeś się na tym tv do jakiegoś konta Google? Pewnie tak. Wejdź w opcje konta i powyłączaj zbędne synchronizacje (poczta, kalendarz, kontakty itp).

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Ja też liczę że Sony wreszcie ogarnie temat, jak wcześniej zrobił to
Philips. Jestem ciekawy do kiedy będę miał wsparcie, mój model TV jest z
czerwca ubiegłego roku.


Pozdrawiam :
profile.country.PL.title
tomxxx89
Użytkownik

to nie jest kwestia wyboru dodatkowe funkcje albo stabilny system 

to sa funkcje ktore obiecywano odrazu, reklamowano nimi tv w kazda ulotka  + niestabilny system ktory nie radzi sobie z podstawowymi funkcjami, bo skoro sprawna sprawna obsluga podstawowych funkcji tv nie dziala to jak tu ustosunkowywac sie do dzialania tv z androidem, nie ma tu porownan typu benchmark czy usprawnianie dzialania aplikacji podkrecania systemu nie ma niczego. Wszyscy pisza o problemach z podstawowymi funkcjami to nie dziala tamto nie dziala to sie przyciana tamto sie przycina to dziala w kratke tamto dziala w kratke 

 

z grzecznosci pomijam sposob dzialania NOWYCH DODATKOWYCH funkcji

 offtop ciekawe jakie cyrki beda jak zmienia wersje andoida co zapowiadali w jakiejs reklamie