anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV wersja v3.317 - lista błędów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

TV wersja v3.317 - lista błędów

Witam,

 

Zakładam wątek dotyczący listy błędów w wersji v3.317 (aktualnie dystrybucja jest zawieszona). Kto zainstalował i chciałby zgłosić jakiś błąd niech pisze jaki ma model TV o raz wypisze błędy. Niech to wygląda tak:

Model X8305C

- średnio raz dziennie TV przestaje reagować na pilota. Pomaga odłączenie TV od sieci.

 

Nie widzę sensu rozbijania wątków na modele TV.

Raz na jakiś czas listę błędów przekażemy do Sony.

 

Pozdrawiam

 

 

120 ODPOW. 120
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Panie Bogusz proszę wskazać zdanie gdzie kogoś obrazilem. Nawet znając netetykiete piszę per Pan choć mogłem per Ty, co Pan czyni. Pozostaje mi tylko uśmiech politowania 🙂 a co do produktu i systemu jestem zadowolony choć zdarzają się błędy,błędy w naturze 🙂

profile.country.PL.title
tomo4545
Użytkownik

Ja sie zastanawiam czy nie zrobic pozwu zbiorowego gdyz moj Sony tak samo szwankuje,ciagle problemy to z synchronizacja dzwieku oraz gniazdami HDMI a te softy to smiech na sali,moze to sa inzynierowie Sony z ulicy?????? a moglem kupic Philipsa ktorego mam juz 10 lat w drugim pokoju i jest git!!!!

profile.country.PL.title
Huzarrr
Użytkownik

U mnie jest problem z ustawieniem trybu obrazu nie mogę wybrać różnych trybów dla poszczególnych hdmi. Jest to uciążliwe za każdym razem, gdy odpalam konsole muszę przestawić tryb obrazu.(po przywróceniu ustawień fabrycznych jest dobrze przez dwa dni później wszystko żyje życiem własnym) Dzisiaj Panowie z serwisu stwierdzili, że jest to ewidentnie błąd w oprogramowaniu i trzeba czekać na nowa aktualizacje, zrobili zdjęcia notatkę i mają wysłać gdzie trzeba.

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Panie Matrbis proszę przeczytać wszystkie swoje posty, zrozumie pan wtedy że zgrywał wielkiego znawcę tematu. Z calej reszty ludzi piszących tutaj,  zrobił pan ignorantów nie potrafiących obsłużyć telewizora. Proszę być bardziej grzecznym i uprzejmym, wyjdzie to panu na zdrowie. To forum jest po to zeby sobie pomagać i dzielić się swoimi uwagami, pan wyraźnie lobbował na rzecz Sony i kpił ze mnie i innych !  Trzeba pisać prawdę, niech Sony zapozna się z naszymi uwagami i naprawi błędy, przecież nikt nie narzeka na obraz, dźwięk i  jakość produktu.Tylko z oprogramowaniem nie wszystko jest jak nalezy.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

profile.country.PL.title
Tomek-R.
Poszukiwacz

Co do telewizorów Philips na systemie Android to są jeszcze gorsze niż Sony i wiem co pisze bo  pierwsze co miałem to telewizor  Philips  problemów jeszcze więcej soft wogóle nie trzymał  ustawien osobistych kolory, dzwięk, polepszacze zawsze wracały do ustawień początkowych i też  to wina systemu Android tv aktualizacje 2 razy w miesiącu i każda gorsza od poprzedniej. Oddałem go po 3 tygodniach udręki myślałem że z Sony bedzie lepiej i na początku było ale po aktualizacji z lutego klapa kompletna. Napisałem do suportu w tej sprawie  2 tygodnie i zero odpowiedzi.

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Racja  panie Tomku, aktualizacja z drugiego lutego narobila wiele szkód. bardzo lubilem swoja nową zabawkę, niestety od miesiąca są problemy. Pozdrawiam :slight_smile:

hancer3002
Użytkownik

Witam, jak juz pisalem wczesniej lepiej nie dawac tego softu. Poz.....

luki2786
Użytkownik

problem z obsluga dekodera cyfrowego Polsatu hd5500s chodzi o obsluge kanalow dolby digital. Na hd7000 problem nie wystepuje

Bogusz-59_rek.
Użytkownik

Problem z Sagemcom ESI88-320. Ustąpił. Jest lepiej, ale nie idealnie.
Czasem nie reaguje na pilota, srednio raz na dwa
dni. Pozdrawiam 😊
profile.country.PL.title
EuGenewolfe
Użytkownik

Dziś telewizor stał się całkowicie nieużywalny. Po włączeniu działa ok. 2 min, po czym resetuje się i tak w kółko. Po wyłączeniu mruga czerwoną diodą. Przy próbie włączenia - standardowo reboot.