anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV wersja v3.317 - lista błędów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

TV wersja v3.317 - lista błędów

Witam,

 

Zakładam wątek dotyczący listy błędów w wersji v3.317 (aktualnie dystrybucja jest zawieszona). Kto zainstalował i chciałby zgłosić jakiś błąd niech pisze jaki ma model TV o raz wypisze błędy. Niech to wygląda tak:

Model X8305C

- średnio raz dziennie TV przestaje reagować na pilota. Pomaga odłączenie TV od sieci.

 

Nie widzę sensu rozbijania wątków na modele TV.

Raz na jakiś czas listę błędów przekażemy do Sony.

 

Pozdrawiam

 

 

120 ODPOW. 120
jackf41
Poszukiwacz

U mnie niestety nie działa. Wszystkie złącza USB tv są zajęte i wszystkie dyski usb tv widzi ale to nic nie zmienia funkcja dalej jest nieaktywna.

profile.country.PL.title
konik123
Użytkownik

i tu jest twój błąd bo musi być tylko sam pendrive ten na który chcesz to exportowac reszte rzeczy wyciag z usb i zrób to na wylączonym tv

wyłącz tv

usun wszystkie sprzety podłaczone do usb

wsun pendraka

włacz tv i teraz bedzie sie dało

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Z jednym penem też nie działa. Przynajmniej u mnie.

r4d3k.
Poszukiwacz

Witam

 

Próbuje zaktualizować KDL-65W855C do wersji 3.317 jednak po podłączeniu pendriva pod usb1 i ściągnieciu pliku, telewizor się restartuje ale aktualizacja się nie instaluje.

Czy ktoś miał podobny problem i udało się go rozwiązać?

mp3janek
Nowicjusz

U mnie pomogła zmiana pendrive.

Pzd
r4d3k.
Poszukiwacz

Dzięki, trzeci pendriva i poszło

profile.country.PL.title
redrum1906
Poszukiwacz

@Sony

Dwa pytania?

1. Kiedy następny update w popularnym X8509C?

2. Kiedy update do 6.0 Marschmallow?

 

Obecnie na 3.317 jest średnio...mam nadzieję, że jeszcze trochę ten TV przyspieszycie i zostaną wyelimnowane przynajmniej krytyczne błędy, zwieszki oraz sporadyczne restarty. Cudów nie oczekuję ale do poprawy jest w dalszym ciągu sporo. Jeśli nic z tym firma nie zrobi to na pewno odpuszczę TV Sony nastepnej generacji a obecny model będę reklamował do skutku jako "wieszający się/niesprawny".

 

 

profile.country.PL.title
pavel_pl1
Użytkownik

Mnie niedługo coś strzeli z tymi przycinkami. Leci film, nagle głośna scena, wali na całe mieszkanie a telewizor nie reaguje na pilota 😕  Zanim wezmę smartfona z aplikacją z pilotem, to scena zdąży się skończyć, a pilot zaczyna reagować. 

 

Btw. mistrzostwo ze strony Sony. Wcześniej narzekałem na brak napisów po DLNA, na brak upłynniania jak są czarne pasy, na brak stylów napisów, brak wsparcia dla odtwarzania napisów z lokalizacji sieciowych (np. SMB). A Sony wypuściło tak marny soft, że o wymienionych przed chwilą problemach można pomarzyć (aby były jedynymi). Telewizor za 5 tysięcy losowo, na kilkanaście sekund przestaje reagować na pilota - przecież to jest chore. Nikomu nie polecę ani tego telewizora, ani telewizora na rok 2016 ani Sony. Firma, która od 17.02 (mamy 6.04) nie potrafi naprawić działania PODSTAWOWYCH funkcji telewizora nie jest warta zaufania. 

Dzaquu
Poszukiwacz

Witam,

czy ktoś z was spotkał się z błędem polegającym na tym, że podczas zmieniany kanał (dbv-t) pojawa się sam pasek informacyjny na górze (nr kanału, nazwa, nazwa aktualnego programu i itp) bez programu wyświetlanego poniżej, następnie ekran robi sie na ułamek sekundy czarny i wtedy dopiero pojawa się ekran z programem i ponownie paskiem informacyjnym? Podobnie zachowuje sie telewizor jak włącze "guide", pojawa sie plansza i na ułamek sekundy znika następnie pojawa się ponownie. Dopiero wtedy można przewijać kanały.

W modelu przed rekamacją i wymiana, nie miałem takiej "funkcjonalności" :slight_smile:

 

Moj telewizor to KDL-50W755c z najnowszym oprogramowainem 3.317.

 

PS. mam nadzieje ze w dobrym wątku piszę :slight_smile:

 

grzech82
Poszukiwacz

Odnośnie takiego zachowywania sie guide problem jest powtarzalny i ciagle czeka na rozwiązanie ze strony sony support. Nie używam dvb-t ale na dvb-c z modułem CAM zmiana kanałow rownież potrafi sprawiać problemy (np dlugi czas reakcji na pilota; pozostałości na ekranie po panelu informacyjnym-linia wzdłóż tv...)


Wysłano z mojego urządzenia Samsung