anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Upłynnianie obrazu nie działa na filmach w formacie innym niż 16:9

profile.country.PL.title
Huczeq
Użytkownik

Upłynnianie obrazu nie działa na filmach w formacie innym niż 16:9

Witam

Zauważyłem że na filmach w innym formacie niż 16:9 uplynnanie obrazu nie działa.

Mój tv: KD-49XF8596

Obojętnie z jakiej aplikacji odtwarzam film (youtube, kodi) przy filmach 16:9 obraz jest płynny ale w innych już nie działa bo nie widać po wyłączeniu motionflow i trybu kliszy.

W aplikacji kodi po zmianie ustawien obrazu na takie aby film odtwarzał się na całym ekranje uplynnianie działa idealnie, ale nie da się tak oglądać z tego powodo że jest rozciągnięty. Zauważył ktoś też taki problem?

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Warto skonsultować to z naszym wsparciem technicznym. Podajemy kontakt: poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


Motionflow nie działa efektywnie, albo wcale, podczas odtwarzania zawartości wideo o proporcjach boków innych niż 16:9. Dzieje się tak niezależnie od odtwarzacza wideo. 

profile.country.PL.title
Huczeq
Użytkownik

Więc mam mieć dla każdego formatu inny tv dla płynności? Nigdzie nie ma informacji o tym że motionflow nie działa lub działa nie efektownie w inncyh formatach.

Żeby oglądać z motionflow musze zainwestować w jakąś przystawke albo mieć uruchomiony komputer, a tego nie chciałem i dlatego wybralem tv z androidem.

Teraz się okazuje że podczas odtwarzania na ekranie nie zawsze działa motionflow, więc mogłem kupić tańszy tv od sony bez androida i bym zaoszczędził.