anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem Oreo 55xe8599

profile.country.PL.title
Tomasz84PL
Poszukiwacz

Problem Oreo 55xe8599

Witam, po aktualizacji do systemu Oreo, pogorszyła się znacząco responsywność TV na na działanie pilotem. Każde używanie pilota to katorga. Trzy dowolne naciśnięcia na pilocie są płynne a każde następne zawiecha na 4-6s. Widać to doskonałe na diodzie tv gdy coś wybiorę na pilocie to trzy kolejne razy mrugnie, następnie nie przyjmuje tv informacji z pilota -dioda nie mrugnie. Jak nacisne 10 razy to raz załapie tv. Zrobiłem ustawienia fabryczne, miękki reset, wyciągnąłem baterie z pilota i włożyłem nowe zgodnie z poradami. 😞 Co mam robić gdy tyle usprawnień w tym Oreo zrobiono a podstawowe sterowanie pilotem zepsuto.

4 ODPOW. 4
Agnieszka.Jaku
Nowicjusz

Dołączam się do apelu z całym sercem. Zaczynam się zastanawiać nad zgłoszeniem reklamacji na sprzęt. 

Jeśli okaże się, że zakupiony przez ciebie przedmiot posiada inne parametry niż powinien mieć, ma inne cechy od tych, które zostały określone w umowie lub towar nie jest zgodny z opisem i mimo zapewnień sprzedawcy lub producenta o jego funkcjonalności, nie spełnia twoich oczekiwań – przysługuje ci prawo do reklamacji.

profile.country.PL.title
Tomasz84PL
Poszukiwacz

Ciężko mi w to uwierzyć ale nowe baterie rozwiązały problem :slight_smile:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Czyli jednak baterie były problemem
profile.country.PL.title
Tomasz84PL
Poszukiwacz

Nie rozumiem jak to możliwe aby baterie nagle stały się problemem skoro przed aktualizacją pilot działał normalnie. Ostatnio wymieniałem 1,5miesiaca temu. Pomogła wymiana baterii.