anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ustawianie kanałów z satelity KD-49x8309C

profile.country.PL.title
Slawek_l1
Użytkownik

ustawianie kanałów z satelity KD-49x8309C

w KD-49x8309C nie można właciwie programować ustwień kolejności programów z satelity, zle działają przyciski wybierania przyciskami numerycznymi,  zbyt wolno przesuwa się suwak z wybranym kanałem, nie zawsze kanał wskoczy w wybrane nowe miejsce, a to jeszcze nic, po kilku dniach połowa programów jest gdziekolwiek ale nie tam gdzie zostały zatwierdzone, i trzeba od nowa programować, Co można zrobić, żeby działało dobrze

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
arik92
Użytkownik

Co można zrobić? Pozostaje tylko chyba czekać i liczyć na to, że programiści Sony potraktują problemy związane z tunerami DVB-T/S/C i ich ustawieniami poważnie i skupią się na tym aby je rozwiązać.

Ja wiem, że w TV na Androidzie kładzie się nacisk na Smart TV, dużo bajerów itd. ale mimo wszystko z klasycznej TV, z którą mamy do czynienia od kilkudzięsięciu lat (wcześniej w postaci analogowej PAL/Secam/NTSC, a obecnie w postaci cyfrowej DVB-T/S/C MPEG2/MPEG4/HEVC) korzysta się nadal i od takiego producenta, jak Sony, który w branży TV ma ogromne doświadczenie od lat, należy wymagać prawidłowego działania w tym temacie. Standard DVB-T w telewizorach Bravia był od samego początku, gdy te telewizory pojawiły się na rynku, czyli od 2006 roku, natomiast DVB-S2 pojawiło się w niektórych modelach z 2009 roku i z upływem lat było stosowane w coraz większej ilości modeli TV. W klasycznych modelach Sony bez Androida nie ma takich problemów, żeby do poruszania się po menu ustawień cyfrowych trzeba było mieć anielską cierpliwość, wyszukiwanie kanałów z satelity stanowiło jakiś problem, czy żeby lista kanałów rozsypywała się jak domek z kart.

profile.country.PL.title
Pablos83
Poszukiwacz

Polecam Program SonyEditor na PC (pobierz wersja demo). Importujemy listę kanałów na usb następnie na komputerze edytujemy i zapisujemy.

Mam identyczny TV i takie same problemy.

profile.country.PL.title
Slawek_l1
Użytkownik

dzięki za opinię . Miałem już 4typy TV Sony  Bravia ale ten jest najbardziej niesforny, zastanawiam się czy go nie reklamować bo za tą cenę co zapłaciłem w zeszłym roku to można kupić innej firmy. Czy programiści nie mogą skorzystać z wersji 655A, mam KDL-32W655A z 2013roku i jestem z oprogramowania bardzo zadowolony.

Myślę , że android nie popsuł mysłów programistom, Bo wiele jeszcze jest do zrobienia;  wygaszanie ekranu, wyłączanie lub podwyższanie głosu w chwili przejścia na inne funkcje itp ..