anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia daty i godziny - W755C i CI+

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Ustawienia daty i godziny - W755C i CI+

Ciekawostka, nie wiem czemu nie mogę ustawić poprawnej godziny. Niezależnie czy wybieram pobierz z sieci czy z sygnału to mam czas o godzinę w plecy. Jeśli ręcznie ustawię godzinę, to zegar działa poprawnie ale np. GUIDE z modułu CI+ pobiera program przesunięty o godzinę pomimo że na pasku wyświetla się godzina z telewizora.

 

Nie mogę też zaznaczyć opcji: automatyczna strefa czasowa (mam lokalizację i połączenie z sieci aktywne). Dopiero ustawienie strefy czasowej na Holandia (+2) dało i poprawny czas i poprawne działanie Guide. 

 

Jak ustawić czas Polska z automatycznym uwzględnieniem strefy czasowej i czasu letniego? 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Prosimy o zgłoszenie problemu do naszego działu technicznego przez poniższy formularz:

http://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

W niedziele przerabiałem coś podobnego: w guide czas letni, w ustawieniach zegara czas letni a na pasku info przy przełączaniu kanałów czas zimowy. Zmieniłem strefe z Holandia na Belgia/Bruksela do tego jeszcze kanał na 'jedynke' i zaskoczyło.

Precelek
Nowicjusz

A próbowałeś zmienić ustawienia daty i godziny w ustawieniach? Home --> Ustawienia --> Data i czas  i tam trzeba wybrać "czas z sieci" bo domyślnie jest z transmisji, jeśli w transmisji (czyli kablówce/dvb-t będzie wysyłany błędny czas to może to być przyczyną) Ewentualnie przeprowadź inicjalizację TV i wybierz kraj Polska, język Polski. Napisz czy pomogło - Pozdrawiam :wink:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

A w Androidzie 6 nie było takiego problemu :P. Na poważnie ciekawe czy nie pobiera ustawień z modułu CI+ od operatora.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Tak, właśnie ten proces opisałem w poście wyżej. Ustawienia CI+ są osobne ale tam wybór języka i kraju nic nie zmienia. Nie ma ustawień Daty ani godziny. Ustawienia z sieci ani z transmisji nic nie zmieniają, wręcz przeciwnie, to ustawienia telewizora (jak wspomniałem ustawienia Holanida +2) wpłynęły na poprawne wyświetlanie programu telewizyjnego. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

Czy masz możliwość podłączenia naziemnej lub satelity i zobaczyć co się dzieje? Albo próba na analogowej, gdyż Twój telwizor powinien wyszukać te kilka programów analogowych UPC. U mnie ten sam telewizor pobrał zmiany czasu automatycznie.Oprogramowania nowego nie wgrywałem.Podłączona antena naziemna i satelitarna.