anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W809C sam się wyłączył

Kenzolino
Poszukiwacz

W809C sam się wyłączył

Witam, od 3 tygodni jestem posiadaczką modelu 43W809C. Dzisiaj telewizor sam z siebie się wyłączył i nie chce się teraz włączyć 😞 Odłączyłam go od prądu na kilka minut i dalej się nie włącza. Odłączyłam też hdmi i dalej to samo. Kolejna próba 30 min i wciąż się nie włącza. Zasilacz jest ok.

Czy ktoś z szanownych forumowiczów poradzi co się mogło stać?

9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
charlie_pl
Poszukiwacz

Siostra ma ten sam model i miała dokładnie ten sam problem. Niestety pomógł tylko serwis, wystąpił jakiś problem z matrycą, wymienili na nową... ponoć
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy TV jest zaktualizowany do najnowszej wersji oprogramowania? Niektóre wcześniejsze wersji orpogramowania miały problem z samoczynnym włączaniem.

 

Pozdrawiam

Kenzolino
Poszukiwacz

Po zakupie telewizora akualizacja trwała ok godziny. W opcjach ma włączoną automatyczną aktualizację.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

A jaka wersja się wyświetla?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
charlie_pl
Poszukiwacz

Też mnie to ciekawi, zwłaszcza fakt, jak koleżanka ma wyświetlić tę informację, przy nie włączającym się tv :wink:
Kenzolino
Poszukiwacz

Teraz to już tego nie sprawdzę 😞

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sorki mój błąd - nie zauważyłem, że TV już nie można włączyć :smileysad:. Proponuję skontaktować się supportem Sony i zgłosić problem:

https://www.sony.pl/support/pl/contact

 

Pozdrawiam

Kenzolino
Poszukiwacz

Wczoraj telewizor pojechał do serwisu. Dzisiaj dostałam info, że czeka na wymianę płyty głównej.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Dzięki za info.

 

Pozdrawiam