anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wolne działanie KD65X8505C

Kgrzes
Nowicjusz

Wolne działanie KD65X8505C

Cześć,

 

Zdecydowałem się na Sony ponieważ jestem związany z tą marką od kilku lat - głównie dzięki rewelacyjnej serii telefonów. Korzystałem z Xperii Z, Z1, Z2, Z3 przy okazji rekomendując te modele bardzo wielu użytkownikom. I tak sugerując się dobrymi dośiadczeniami w grudniu zakupiłem telwizor KD65X8505C. I tutaj pierwszy raz ale bardzo poważnie zawiodłem się na Państwa produkcie. I niestety nie tylko ja - ponieważ z mojej rekomendacji "że napewno będzie dobrze" skorzystała jedna ooba i zakupila KD55X85. Przechodząc podobne problemy co ja ale nie aż tak skrajne...

 

Tak więc, telewizor od samego początku ma następujące problemy : 

  • Działa wolno - przejście między aplikacjami czy kanałami trwa czasami kilkanaście sekund. Łącznie z tym, że zmiana głośności reaguje "z opóźnieniem"
  • Zawiesza się - czasami po powrocie do domu na ekranie widnieje "Google cast" i telewizor trzeba odłączyć z prądu. Tylko na to reaguje. 
  • Przejście ze źródła np. HDMI1 na cyfrowe powoduje to, że trzeba odczekać 30 - 60sek nim telewizor zacznie odpowiadać.
  • Zdażały się również zawieszenia się obrazu podczas korzystania z komputera (właśnie na HDMI1) 
  • Ginące rekomendacje w głównym ekranie.

 

W tej chwili telewizor wymaga "twardego resetu" co najmniej raz w tygodniu. 

W związku z tym proszę zespół techniczny Sony o informacje jak możemy rozwiązać ten problem, ponieważ nie jestem wstanie zaakceptować że produkt tej klasy i tej wartości działa jak pierwsze Samsungi z androidem. 

2 ODPOW. 2
Rafiator
Nowicjusz

Witaj,
Mam dokładnie te same oznaki w swoim KDL-55W807C.
A raczej miałem.. Może problem polega na połączeniu telewizora z internetem przez WiFi? Samo WiFi przestało mi działać jakiś czas temu (nie wyszukuje sieci) i moje problemy, z wyżej opisanych, zniknęły.
Niestety aktualnie nie mam jak sprawdzić czy po kablu problem ustanie..

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
JedynakMariusz
Poszukiwacz

49x83c też zmula. Wg mnie powinno to działać płynnie. a działa to jak w smartfonie z dolnej półki.