anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wygaszacz ekranu SONY XR55X90JAEP

profile.country.PL.title
Adriannoo
Poszukiwacz

Wygaszacz ekranu SONY XR55X90JAEP

Witam mam pytanie odnośnie wygaszacza ekranu w SONY XR55X90JAEP ponieważ gdy oglądam filmy na przeglądarce wbudowanej po około 10 min załącza się wygaszacz ekranu nazwany tutaj tryb bezczynności i nie można zmienić ustawień na wyłączenie go albo zmiany czasu przejścia w ten trybu proszę o pomoc jeśli ktoś miał już podobny problem albo wie jak go naprawić. Pozdrawiam.

Tagi (1)
11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Sprawdź dokładnie w ustawieniach oszczędności energii czy ECO. Na bank da się to wyłączyć. Wygaszacz ekranu zdaje sie jest jedna z opcji trybu oszczędności.

profile.country.PL.title
Adriannoo
Poszukiwacz

Bardzo dziwne ale nawet jak wchodzę w ustawienia energii są tylko opcje wyłącz, słabe i intensywne nawet nie idzie nic więcej zmienić. A w ustawieniach trybu nieaktywnego nie można zmienić też praktycznie nic więcej prócz wyglądu...

profile.country.PL.title
Adriannoo
Poszukiwacz

Bardzo dziwne ale nawet jak wchodzę w ustawienia energii są tylko opcje wyłącz, słabe i intensywne nawet nie idzie nic więcej zmienić. A w ustawieniach trybu nieaktywnego nie można zmienić tez praktycznie nic więcej prócz wyglądu...

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

 Nie ma czegoś takiego jak w XH9096? Ustawienia/System/Wygaszacz ekranu i tam odpowiednie ustawić.
profile.country.PL.title
Adriannoo
Poszukiwacz

Niestety nie ma nawet wygaszacza ekranu  jest tylko tryb nieaktywny w ustawieniach w którym nie można zmienić nic prócz wyboru co ma się wyświetlać bardzo dziwna sytuacja.

profile.country.PL.title
rafakow73
Poszukiwacz

W modelu X93J ustawienia wygaszacza ekranu są po wejściu w Living Decor (żywy obraz) przyciskiem na pilocie "wejścia". Następnie przycisk "OK" - "Ustawienia" - "Wygaszacz ekranu".

profile.country.PL.title
Adriannoo
Poszukiwacz

Wszedłem przez aplikacje ustawiałem wygaszacz na nigdy a i tak dalej się włącza po 10 min... nie mam pojęcia dlaczego

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

profile.country.PL.title
Adriannoo
Poszukiwacz

Nie mam takiego czegoś jak kategoria TV i drzemka...