anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja v6.6474 X90S, X90K,

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Aktualizacja v6.6474 X90S, X90K,

Korzyści i udoskonalenia

  • Poprawiono zabezpieczenia telewizora
  • Rozwiązano problem, z powodu którego czasami po włączeniu z trybu czuwania telewizor odtwarzał dźwięk, ale nie wyświetlał obrazu

Aktualizacja wewnętrznego oprogramowania do wersji v6.6474 | Sony PL Drobna aktualizacja, ale może coś ukrywać.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
Lebioda75
Użytkownik

Czy wiadomo kiedy będzie dostępna aktualizacja polecająca treści Dla Ciebie w menu Google TV?

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Aktualizacji została wycofana. Powróciła poprzednia v6.6070. Ciekawe.

profile.country.PL.title
z_marian
Poszukiwacz

Ciekawe jest też to, że mój X90J zdążył online  zaktualizować się do tej wersji, choć w przypadku poprzedniej aktualizacji trwało to ok. 2 miesięcy. Zauważyłem na świeżo, że TV potrafi się zawiesić, co wcześniej nie miało miejsca, i pomaga jedynie wyłączenie zasilania poprzez wyjęcie wtyczki z gniazdka - pilot nie reaguje.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Z moim jest wszystko dobrze, ostatnio więcej chodzi trochę  i nie widzę problemu, jeszcze, może  coś wykryli jakiś problem, będzie więcej poprawek w następnym, bo na pewno będzie.

profile.country.PL.title
Marek_
Poszukiwacz

Mój TV XR-65X90J zaktualizował się jakiś czas temu do wersji 6.6474 ale dopiero dzisiaj zauważyłem, że podpiętą konsolę widzi tylko na poziomie HDMI 2.0 a nie jak wcześniej 2.1. Kabla nie zmieniałem. Wejście mam tak jak wcześniej ustawione jako rozszerzone z VRR - max co widzi to 60Hz. Czy ktoś ma podobny problem? Czy można cofnąć w jakiś sposób oprogramowanie TV do v6.6070?

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Zrób fotkę z informacji z konsoli 

profile.country.PL.title
Marek_
Poszukiwacz

Dzisiaj z rana konsola PS5 zaktualizowała się do najnowszej wersji. Teraz jest PS5 v23.01-07.00.00 i TV v6.6474 i wszystko - przynajmniej na razie - wróciło do normy. 120Hz jest wyświetlane jako dostępne z poziomu konsoli (wczoraj było jedynie 60Hz). Dzięki.

profile.country.PL.title
SpawNiaK82
Użytkownik

Brawo

profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Kolego, mam ten sam problem z 50x90s. I własnie po aktualizacji. Konsola z hdmi vrr chodzi max w 60 Hz, w grach obsługujących 120 np f1 2022 przy obsłudze vrr obcina rozdzielczosc do 1080p. Porażka, bravia xr.