anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

X8505c wyszukiwanie głosowe nie działa

FrozenBull
Nowicjusz

X8505c wyszukiwanie głosowe nie działa

Witam,

 

Jestem ogólnie rzecz biorąc bardzo zadowolonym użytkownikiem 65x8505c jednakże od jakiegoś czasu nie działa mi wyszukiwanie głosowe w pilocie One Flick Remote. Po przyciśnięciu przycisku mikrofonu nic się nie dzieje, również w YouTube czy Google po najechaniu na pole wyszukiwania nie mam możliwości wyszukiwania głosowego. Wcześniej działało i nie jestem w stanie określić momentu w którym przestało działać. W menu Ustawienia jest w Preferencjach Systemowych opcja Mowa ale po kliknięciu na nią wraca mi do menu głównego.

 

Czy ktoś miał podobny problem i jak go rozwiązał? 

Wszelkie porady mile widziane.

 

Z góry dziękuję.

 

Olek

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Informujemy, że wczoraj pojawiła się aktualizacja, sugerujemy sprawdzić.

Inne przyczyny/ działania:

wymiana baterii w pilocie, uszkodzony pilot (przycisk mikrofonu), wizyta serwisu

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

FrozenBull
Nowicjusz

Aktualizacje wszystkie jak tylko się pojawią, instaluję - także nic ta aktualizacja nie pomogła.

 

W pilocie baterie nowe.

Co do uszkodzenia przycisku - wątpliwe, gdyż po naciśnięciu dioda pod napisem Sony na moment rozbłyska, czyli piliot wysyła sygnał i TV ten sygnał odbiera, tylko nic się nie dzieje.

Ponadto, o czym pisałem wcześniej, po najechaniu na pole wyszukiwania pojawia się tekst "Klinkij, aby mówić" - no więc klikam i nic się nie dzieje. Pisałem również, w menu Ustawienia jest ikona Mowa, po kliknięciu na którą 'wyrzuca' mnie do menu głównego, czyli nic się nie dzieje.

Podejrzewałbym tu bardziej winę soft'u niż hardware'u.

 

Pozdrawiam,

Olek

luki2786
Użytkownik

mialem podobny problem, tv kupilem w lutym a pod koniec marca musialem wymienic baterie w pilotach bo siadły. Oryginalne baterie sony wytrzymaly dosłownie 1,5 miesiaca. Spróbuj jeszcze z bateriami, tylko naprawde musza byc dobre.

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Też stawiam na soft. Proponuję ustawienia,bluetooth, zapomnieć pilota i restart tv następnie jak się sam nie sparuje to ręcznie w bluetooth go dodać.