anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XG9505 Aktualizacja

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

XG9505 Aktualizacja

   Witam Forumowiczów

Czy wiadomo kiedy XG9505 doczeka się aktualizacji.

Miał być pełny asystent google , inne poprawki a tu cisza.

Modele niższe dostają aktualizacje a topowe nic. Ciekawa polityka Sony.

 

    misiek1955

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
MIRAS546
Poszukiwacz

Witam.Czy pod pojęciem PEŁNY ASYSTENT GOOGLE mam rozumieć że asystent sam np będzie przełączał wejścia lub pogłaszał telewizor ?

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Android 9 dostępny do pobrania ze strony Sony

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

      Witam Forumowiczów

Czy ktoś zainstalował już 9-ke.

Zapraszam do wymiany informacji.

 

   misiek1955

profile.country.PL.title
wucash666
Użytkownik

Tak zainstalowana na 85xg8596. Na razie wielkich różnic nie widzę oprócz małych zmian w układzie ustawień.

profile.country.PL.title
Rafal37
Nowicjusz

Zainstalowana na 75xg9505. Tak na szybko to zauważyłem że nie działa mi obsługa dekodera nc+ 4k za pomocą pilota do tv mimo, że jest komunikat, że jest ok.

profile.country.PL.title
seatarona5691
Poszukiwacz

Cóż standardem będzie odpowiedź na twój problem proszę zresetować tv lub przywrócić ustawienia fabryczne. A tak szczerze nie wiem jak to nazwać robią coś czym od miesiąca się chwalą a i tak nie działa. 

profile.country.PL.title
lukkur
Poszukiwacz

Po zainstalowaniu 9:
AirPlay 2 działa, niestety nie strumieniuje dd+ 5.1 o atmsie nie wspominając.
Trzeba czekać na app. Apple TV. Swoją droga ciekawy jestem ile #sonypolska każe nam czekać na udostępnienie ?

Poprawiło się znacznie przesyl dźwięku po ARC . Wcześniej rwało na DD+ teraz jest ok.

U mnie nie działa z pilotem do dekodera INEA ABD, akurat mojego modelu nie ma na liście,

To na razie tyle jeśli o mnie chodzi...
profile.country.PL.title
wucash666
Użytkownik

Ja wczoraj zauważyłem, że telewizor nie przepuszcza ścieżki DTS! Film z dwoma ścieżkami dźwiękowymi DD oraz DTS i przy wyborze DTS cisza, zarówno w Kodi jak i Mediaplayerze. Sprawdziłem inne filmy, w których na pewno DTS działał przed aktualizacją i również cisza. Jeśli aktualizacja wyłączyła możliwość przesyłania ścieżki DTS to całkowita porażka...

 

Edit: DTS wrócił :wink: - okazało się, że w ustawieniach dźwięku trzeba było zmienić na DD+ i ścieżka DTS jest już odtwarzana w obydwu playerach (mój błąd). Dodatkowo pojawiła się możliwość edycji wyglądu napisów w ustawieniach ułatwienia dostępu.

profile.country.PL.title
miekrzym
Użytkownik

zaktualizowałem na moim 75XG95

zniknęły problemy z eARC -> Atmosem/DD+ z netflixa, działa płynnie, płynnie się przełącza pomiędzy ścieżkami DD+/Atmos, oraz po przełączeniu na zwykłe TV z UPC  płynnie przełącza się na PCM, DD

rozpoznał tuner kablówki UPC, pełne sterowanie itp. podgląd następnych kanałów , fajnie działa, pełne sterowanie pilotem TV.

nie strumieniuje mi z macBooka na airplay TV, mac nie widzi airplay TV - chyba że ja coś knocę - jakieś podpowiedzi pls ?

po aktualizacji nie musiałem nic resetować, fabrycznych ustawień itp. cec działa, TC widzi się z ampli itd.pilot czyta głos,

płynność i szybkość działania bez różnicy do 8.0 tzn  działa szybko, płynnie , nie zawiesza się .   od kiedy uporałem się z wszystkimi ustawieniami tv (video/audio) nie byłem zmuszony resetować czy nie daj boże przywaracać ustawienia fabryczne.

 

 

profile.country.PL.title
robertos691
Poszukiwacz

Ja zaktualizowałem na moim ale mam problem z Youtube  i  Hbo   Netflixem strasznie mi tnie połączenie wcześniej nie miałem żadnych problemów