anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55A80K

profile.country.PL.title
Spiders
Nowicjusz

XR-55A80K

Cześć Wszystkim,

Mam pytanie dotyczące modelu A80K.

=Mam takie "problem" ( bo to nie jakaś udręka, tylko mnie zastanawia, czy ktoś też tak ma ) że po włączeniu np. Netfllix, SkyShowtime, czy HBO - ładujące się logo jest jakby "nieostre", takie "zamazane"? Wszystko inne, tj. główne menu TV, menu VOD, itd. - jest prawidłowe. Jedynie mnie zastanawia to ładujące się logo. To taki tylko szczegół, ale nie ukrywam że porównując to do innych TV, czegoś takiego nie zauważyłem ( =stąd mi się to rzuciło w oczy ).

/Z góry dzięki za pomoc!

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Może WiFi sie przytyka na początku? Dziwne to trochę 

profile.country.PL.title
SuperRomeo
Poszukiwacz

Mam ten sam odbiornik i nie mam takiego zjawiska. Mam natomiast problem z pilotem RMT-TX810U, a konkretnie ze spowolnioną reakcją telewizora po naciśnięciu pilotowych przycisków. Czy u Państwa jest podobnie, że po każdym naciśnięciu "guzika" trzeba poczekać, aż Jaśnie Pan odbiornik się namyśli i wykona operację? Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Spiders
Nowicjusz

Tak, faktycznie czasem TV pomyśli kilka sekund zanim wykona reakcję, względem pilota ( ja wówczas resetuje TV i nawet to pomaga na jakiś czas ).

=Z tym logiem - to może kwestia ustawień TV. Coś mi gmerali/ ustawiali w sklepie ( niby "naj" ustawienia pod filmy, realizm i te inne ciemnoty któe wciskają )