anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

O ok 2 godzin mam nową płytę główną już 2NIeco starszy ale działa bez pikselizacji.NIeco starszy ale działa bez pikselizacji.z softem jak na fotce. Stary ale działa przez 2 godziny prawidłowo. Oby tak Dalej

 

Soft z lutego ( ten dobry) mam w zapasie jeśli ten zawiedzie.

Życzę cierpliwości ,albo odwiedzin serwisanta.

Gwarancja na płytę leci od nowa.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Super oby działało... Ja osobiście pierniczę wymianę płyty gdyż z tym softem co kolega wyżej posiada nie ma wsparcia vrr, jest gorsze lokalne podświetlanie i jeszcze pare innych pierdół więc na upartego czekam na nowy soft... Aaa mimo że automatyczne aktualizacje są wyłączone to tv po paru miesiącach sam się z aktualizuje... 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Jest już nowy soft!!! Ściągajcie i wgrywajcie ☺️

profile.country.PL.title
qset1975
Użytkownik

wgrałem ale piksele jak były tak są dziady nie naprawili 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

ale robiliście update z OTA czy z pendrive z pliku? bo mi się nie pojawiło w TV (XR-50X94J)

profile.country.PL.title
stanley50
Użytkownik

Podawajcie nr. Firmware o którym piszecie, ponieważ z postów różnych tematów jest pomieszanie z poplątaniem.

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

widzę że jest do poprania na USB v6.6070, ale może zaczekam na OTA. Zobaczymy może to coś zmienia, ale jeśli update nie naprawia pikselozy to ja już nie wiem co robić... 

profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

wg opisu na stronie supportu SONY

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-x90k_x91k_x92k_x93k_x94k-series-55-85-/xr-55...

jest to soft generalnie do tv z literką K czyli z roku 2022

i nic nie ma w informacji o poprawie pikselozy

Słabo 😞

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

https://www.sony.pl/electronics/support/lcd-tvs-android-x90j_x91j_x92j_x93j_x94j-series-50-75-100-/x...

 

Tu jest do "J"... Nie wgrywałem jeszcze więc się nie wypowiadam... Podobno zawiera w sobie poprawkę z wersji poprzednich, ale jak to jest i będzie dam znać kiedy wgram... 

profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

Fakt teraz i jest dla serii "J"

Ciekawe czy coś pomaga na pikselozę ?