anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Ja już tam pierdzielę ten temat... Z tv jest ogólnie wszystko ok poza tym że CAM nie działa, więc przez ten okres czasu będę korzystał z dekodera zewnętrznego, a kartę cam schowam i czekał będę na kolejny może w końcu poprawny soft... Płyty nie chciałem mieć wymienianej bo i po co skoro jest ok... 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

ja podobnie, tylko że mi wystarczy UPCTVGO, moduł wyjęty, zaślepka włożona :slight_smile: a tak na marginesie dostaliście nowe 5 punktów na BraviaCore na ten rok?

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

U mnie po roku bez błędów na PKG6.5660 znów zaczynają się pojawiać.

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Czy coś zmieniło się w temacie? Obecna wersja oprogramowania to v6.6070, czy ona coś naprawia, czy lepiej jej nie instalować?

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Nic nie daje w kwestii modułu cam na resztę nie narzekam wszystko działa.... 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Ta jest, pikseloza ma się dobrze :slight_smile: raz nic nie widać, a raz coś przebija się z ciemności :slight_smile: żyje już własnym życiem…

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

No jest tragedia u mnie po włożeniu modułu nic nie ma czarny Obraz z zakłócanym dźwiękiem.... Już wątpię, aby to naprawili gamonie z Sony Poland i serwisów zapewne takich info nie przekazują dalej bo wola doić klienta na wymianie sprawnej plyty na płytę że starym softem.... 

profile.country.PL.title
markuspulawy
Poszukiwacz

Przecież nie płacisz za wymianę tej płyty to jak Cię naciągają. Wymień płytę i się przekonasz. Pisałem już wcześniej, że wymiana płyty pomaga nie ma żadnych zaleceń żeby nie aktualizować. Ja zaktualiowałem przy serwisancie do najnowszego softu który tv widział. 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Markuspuławy ty jak paczałem masz x90j a on jest na liście do aktualizacji 6.6070 trochę to dziwne że nie widzi tej aktualizacji… nie życzę ci pikselozy ale tu już pisali że po wymianie płyty po pół roku czy po roku pilseloza wróciła . Dzwoniłem do Sony eu. Technik zadaje proste pytanie : czy to się pojawia tylko po włożeniu modułu? TAK, i nie występuje na streamingu czy ogólnie w TV ? NIE. Jak na chłopski rozum myślisz czy jakby padła pamięć TV zachowywał by się normalnie ? No chyba nie , to zwykły komputer na arm Mediatek zresztą z grafiką mali :slight_smile: w kompie jak pada pamięć to jest kaplica nie ma niczego :slight_smile:

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Markus... Poczekaj jeszcze trochę a się pojawi bo to nie jest wina płyt tylko softu.... Za nic nie płaciłbym ok ale ile można rozbierać tv aż plastiki popękają?