anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

788 ODPOW. 788
profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Mirecore nie muszę czytać bo znam noi cóż z tego? Nie muszę się leczyć z mitu Sony i nie wiem o co Tobie wogole chodzi? Mam wzmacniacz Sony ta-fa777es i poczytaj sobie bo nawet w ogóle nie wiesz ze taki istniał nie masz nie słuchałeś nie wypowiadaj się bo te twoje Nady czy Rotele w tym przedziale cenowym co mój Sony 15-20 tyś to badziew z biedronki... Ale taki jest Polus nie zna a już ocenia... Kup sobie koreańca z pilotem w kształcie wibratora i słuchaj muzyki na plastiku z odzysku typu Nad.... A pozatym gitarę zawracasz 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

oj stary ty chyba zżyjesz cały czas w latach 90tych.... 
https://www.stereophile.com/content/recommended-components-fall-2022-edition-integrated-amplifiers-r...

i pozamiatane, to najbardziej szanowany portal Audio na świecie... 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Podsyłasz jakieś linki które mnie nie obchodzą co mnie interesują czyjeś opinie co chcesz mi tym udowodnić jak jedynym weryfikującym jest mój słuch? Wiele w życiu słuchałem mój fa777es w bowersami 801 gra wyśmienicie i to jest dla mnie najważniejsze a zdanie ludzi co jest a co nie jest audiofilskie czy high end kompletnie mnie nie interesuje... 

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

Szanowni Panowie Przestańcie trolować bo nie wzmacniaczy dotyczy temat.

Proszę założyć nowy wątek.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Sławomir masz rację, ale jak się czyta takie bzdury, w których to osoba podpiera się linkami z neta bo sama nie ma się żadnego doświadczenia ze sprzętem tylko tyle co wyczyta w necie to mnie rozpierdziela... Wyśmiewa że sony bierze matryce od lg Noi cóż z tego? skoro chcieli mieć takiego dostawce to mają pozatym gdyby wiedział, a nie wie boi skąd to matryce są produkowane pod kryteria Sony i ot taki mądry mirecore chciał zabłysnąć i zabłysnął swą nie wiedzą bo nie tylko matryca świadczy o jakości obrazu... 

profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

Ale wracając do tematu - jest nowy soft v6.6474. Czy nic nie poprawił ?

 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Wgrać wgrałem ogólnie różnicy w pracy tv nie widzę, natomiast co do cam sprawdzę i dam znać ☺️ 

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

Jak się sprawuje ten nowy soft w kwestii "pikseliozy". U mnie na sofcie PKG6.5660 ( niby najlepszej ) jest coraz gorzej. Powoli nie daje się oglądać. Zaczęły się pojawiać po roku dobrej pracy ok miesiąc temu.

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Nie będę już sie odnosił to postów które mnie obrażają , bo ktoś kto ma w nazwie nazwę firmy to fanboj, a wtedy żadne argumenty się nie przebija, to tak jak ja bym sobie napisał Mercedes.mirecore :))) ale do tematu: nowy soft niczego nie poprawia w kwestii modułu CAM. Ja już wymieniłem na dekoder, zmieniałem umowę i dostałem za to viaplay za 10 zł/m na rok, a dla mnie to ważne bo rusza sezon F1. TV pod koniec marca sprzedaje więc jakby już mam z głowy problem. Raczej nie ma szans że to naprawią. Jeśli chodzi o dekoder UPC 4K Box to jest na zasadzie stream, tam już nie ma wejścia na antenę, tylko internet i nie ma podczerwieni, więc nie ma szans na obsługę jednym pilotem od TV. Ale żona szczęśliwa bo znowu ma replay, cofanie 7 dni i nagrywanie wiec ja się poddaje… a pilot nawet fajny mówisz do niego i przełącza kanał i nie myli się nawet 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Mirecore nikt cię nie obraża tylko nie miałeś nie masz kontaktu z danym sprzętem a już go oceniasz podsyłając durne linki nic nie mówiące dobry sprzęt sam się obroni a metki i cena nie grają... Pozatym dekoder jeżeli jest podłączony przez hdmi do tv to jest możliwość sterowania pilotem od tv wystarczy dobrze przeprowadzić konfigurację....