anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i moduł nCAM HD Telewizja Na Kartę HD

profile.country.PL.title
Lisek-01
Poszukiwacz

XR-55X94J i moduł nCAM HD Telewizja Na Kartę HD

Dzień dobry, 

poszukuję rozwiązania problemu jaki istnieje w modelu x94j dotyczącym współpracy z modułem CI nCAM  HD TNK dla telewizji na kartę HD. Tv nie inicjuje modułu, i nie ma możliwości korzystania z niego w tym modelu. 

Moduł 100% sprawny, w innym sprzęcie np. tv JVC czy tuner Ferguson 254 inicjuje się bez problemu i działa co ma działać. W TV sony niestety nie. Czy jest jakaś poprawka do oprogramowania tv, by moduł nCAM HD był obsługiwany?

Ewentualnie czy ktoś zna sposób by ten tv działał poprawnie z tym modułem?

ncam.jpg

Dziękuję za pomoc.

 

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Jedyna nadzieja chyba w aktualizacji TV

profile.country.PL.title
Lisek-01
Poszukiwacz

Gdzie lub do kogo się udać z zapytaniem o konkrety działań ze strony SONY w tym konkretnym temacie?

 

 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Jest temat na forum... Ja czekam już od pół roku i h..... 

profile.country.PL.title
Lisek-01
Poszukiwacz

Czy było kiedyś oprogramowanie w którym ten moduł działał?

Czy od zawsze są problemy z tym modułem i modelem tv?

 

Zgłosiłem ten temat również do Serwisu Sony, i zaproponowali mi reklamować sprzęt...,

i tak się zastanawiam czy nie zareklamować raz, oczywiście nie naprawią, zareklamować drugi raz i za drugim razem oddać sprzęt i żądać zwrotu gotówki za wadliwy towar. 

Czy ktoś próbował taką ścieżkę ?

Dzięki za info.

Pozdrawiam.

 

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Ostatni poprawnie działający soft, z którym nie miał problemu moduł CAM to PKG.5660 

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

Potwierdzam na wersji 5660 jest wszystko OK od prawie 10 miesięcy

profile.country.PL.title
Lisek-01
Poszukiwacz

 @mirecore - kolego czytałem tyle, że tam jest problem z modułem dla kablówki UPC, a ja mam kłopot z modułem CI nCAM TNK HD dla sygnału z satki...

A czy ktoś wie skąd pobrać ten "działający" soft? i czy jest możliwość wykonania zaniżenia softu? 

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Nie ma znaczenia jaki rodzaj antenty sygnał jest ściągany w oparciu o kartę/moduł CAM a to z nim jest problem... 5660 jest już nie dostępny a jak ktoś ma go u siebie na pulpicie i wgrywał go z pendriva to i tak posiadając wyższą wersję nie można wgrać wersji niższej i to kolejny problem bo tak to większość wróciłaby do ww. wspomnianego i nie byłoby tyłu zniesmaczonych...