anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-77A84K

Aieilah77
Nowicjusz

XR-77A84K

Witam

Zakupiłem ostatnio TV XR-77A84K i chciałbym się dowiedzieć od innych użytkowników jakie są spostrzeżenie co do tego  TV

1. ile energii bierze tv w trybie czuwania - wg wskazań mojego watomierza jest to prawie 30W co odbiega 6x od deklarowanych parametrów

2. mój tel. S10e nie może połączyć się przez smart view z tv, to samo tyczy się mojego laptopa z win 11, który wykrywa tv jako drugi ekran ale nie może się połączyć 

proszę o komentarze w tym zakresie

3. mam problem z włączeniem wbudowanego mikrofonu w tv - był to jeden z powodów dla którego wybrałem ten model w stosunku do modeli  80/83

 

proszę o konstruktywne komentarze do powyższego 

 

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Pytanie jakim watomierzem mierzysz i na ile wynik jest miarodajny. 

Jak chcesz wykorzystywać mikrofon? W sensie czy generalnie nie daje sie uruchomić czy nie działaja jakieś konkretne funkcjonalnosci.

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ad.1 Po wyłączeniu TV przez jakiś czas trzyma podtrzymanie dla szybszego uruchomienia, a dopiero po czasie przechodzi w głębokie uśpienie. Sprawdź po godzinie albo nawet dłużej.

 

profile.country.PL.title
Charlie13
Nowicjusz

Witam. Mam XR65A80K po wyłączeniu przyciskiem power telewizor pobiera około 30W . Ciekawe bo raz przez 2 minuty innym razem przez 2 godziny. Co ciekawsze on potrafi w nocy uruchomić płytę główną kilka racy na kilka minut. Mogę udostępnić dane z logów Smart dom. Po wyłączeniu wifi i restarcie tv z zasilania wyłącza się normalnie. Następnym problemem jest brak wifi6 czyli AX jest stare wifi 5 AC. Brak sterowników do kamery CMU-BC1 , która jest sprzedawana jako wyposażenie opcjonalne. To tylko wierzchołek góry lodowej. Sony dobrze wie co jest nie tak w tych modelach tv lecz spławiają wszystkich. Klasa energetyczna jest zawyżona a telewizor nie spełnia norm CE. Część problemów rozwiązałem ale oprogramowania w imieniu Sony nie będę naprawiał.