anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pilot KD-55XF9005

profile.country.PL.title
Prahas
Poszukiwacz

Pilot KD-55XF9005

Witam, ostatnimi czasy mam problem z użytkowaniem pilota, mianowicie telewizor nie reaguje z pilotem z odległości 2 metrów (dioda LED nie przygasza się), pilot został wymieniony na nowy, ale problem pozostaje ten sam tak jak by odbiornik w TV nie widział z tej odległości wiązki podczerwieni, gdzie wcześniej nie było z tym problemów, sprawdziłem już wszystko, pilot był parowany ponownie, zmieniane baterie, nic na linii TV > Pilot nie stoi na przeszkodzie, sprawdzałem przy pomocy kamery w telefonie czy pilot emituje podczerwień, TV został zresetowany do ustawień fabrycznych, nic z powyższych czynności nie wpłynęła na poprawę działania pilota lub odbiornika, mam takie wrażenie że stało się to po aktualizacji wewnętrznego oprogramowania do wersji v6.7210 

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Prahas
Poszukiwacz

Witam, problem rozwiązany, stare porzekadło informatyczne mówi ...."a próbowałeś reset?"😁 , w tym przypadku reset na niewiele się zdał, jak również przywracanie do ustawień fabrycznych, lekarstwem okazało się ..... odłączenie od zasilanie i odpięcie wszystkich urządzeń, pozdro 

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

tak bywa :slight_smile: Mnie sie kiedyś pozmieniały niektóre klawisze w pilocie i pomogło zresetowanie TV