anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zakup modelu XH90

profile.country.PL.title
Rispo_22
Poszukiwacz

Zakup modelu XH90

Witam, zastanawiam się nad zakupem modelu xh90 w wersji 55cali czy wszystkie problemy tego modelu o których można przeczytać ustały po aktualizacji do wersji v6.0414. Prosiłbym o opinie użytkowników tego modelu po zainstalowaniu aktualizacji. Ewentualnie jaki inny telewizor w podobnym budżecie do zastosowania w przyszłości z ps5 oraz oglądania netflixa. Pozdrawiam

Tagi (3)
9 ODPOW. 9
profile.country.PL.title
pczerniej
Użytkownik

Witaj, po ostatniej aktualizacji problem restartu ustąpił ( jak na razie, aktualizacje mam ok 24h ) android działa bardzo sprawnie nie sprawdzałem tylko czy odczytuje multimedia z dysku zewnętrznego. Port 2.1 działa poprawnie na konsoli.

profile.country.PL.title
WojT20
Użytkownik

Ja już zaliczyłem pierwszy restart po aktualizacji v6.0414 więc nie jestem pewien czy na 100% Sony poradziło sobie z tym problemem. Mam nadzieję, że to był tylko incydent i się nie powtórzy. 

Edit: chyba jednak niewiele aktualizacja pomogła bo znowu telewizor zaliczył restart.

profile.country.PL.title
rootmaster
Poszukiwacz

U mnie jest OK po ostatniej aktualizacji. 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
iwaluk83
Poszukiwacz

Ja aktualizację v6.0414 zainstalowałem dziś, więc się nie wypowiem. Wcześniej miałem soft na jakiejś wersji z czerwca i resetów co prawda nie miałem, ale było "cykanie" tv w trybie standby. Mam nadzieję, że teraz nagle restarty mi się nie pojawią :slight_smile: Co do Netflixa to nie wiem jak inni, ale ja zauważyłem jedną denerwującą rzecz. Mianowicie w ciemnych scenach przy pojawianiu się napisów ekran się od nich rozjaśnia, a po zniknięciu napisów ekran z powrotem się ściemnia. Jest to trochę denerwujące i raczej jest to urok tego Sony bo na starym tv tak nie mam. Chyba, że można to jakoś naprawić. Ktoś coś?

profile.country.PL.title
DjPutin
Użytkownik

U mnie po aktualizacji, póki co żadnych restartów, ale w pierwszej wersji oprogramowania też ich nie miałem, update narobił problemów, kolejny pomógł.

profile.country.PL.title
BoredMan
Poszukiwacz

Ja właśnie zauważyłem ze nie mam po tej aktualizacji dźwięku w Xbox series x przy włączonym 120Hz. Wcześniej było. To jakiś żart. 

Po przywróceniu ustawień fabrycznych dźwięk wrócił.

profile.country.PL.title
Darek2431
Użytkownik

Nie warto kupować tv sony  skusiłem się na 75xh9096 i teraz jestem wkur...y bo co chwile sa jakieś problemy z nim.A jeszcze czytając te wpisy użytkowników to ta firma jest jstnym chłamem.A byłem z firma LG i nigdy nie pożałowałem,błąd mój ze się wogole zainteresowałem firma sony

profile.country.PL.title
pczerniej
Użytkownik

Ja od ostatniej aktualizacji nie mam najmniejszego problemu z TV na początku tez byłem przerażony problemami z nim i wpisami użytkowników jednak teraz jest jak najbardziej OK

profile.country.PL.title
WojT20
Użytkownik

Żeby nie było tak różowo - u mnie problemy występują. Jak widać dużo zależy od szczęścia, a tak nie powinno być. Telewizor powinien po prostu działać. 

U mnie po aktualizacji nadal pozostał problem restartów - teraz już są bardzo rzadko, ale nadal występują. Za to doszło:

1. nie mogę wyjść z aplikacji Netflix - ani do ekranu "smart" ani do oglądania TV (naciskając przycisk TV) - ekran krótko mignie i z powrotem wraca do Netflixa

2. nie mogę wejść do ekranu "smart" z oglądania TV. Jak powyżej krótkie mignięcie i powrót do TV

Po "soft" resecie z powodów powyższych - zniknęły wszystkie zaprogramowane kanały - telewizor zapytał o ponowne przeszukanie pasma. Jeszcze jeden "soft" reset i wróciło do normalności.