anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

ZF9 i Android 9 - dramat

profile.country.PL.title
Bravik63
Poszukiwacz

ZF9 i Android 9 - dramat

Podkusiło mnie do wgrania po USB oficjalnej dziewiątki pobranej z waszej witryny. To był błąd. Przy ósemce telewizor miał piękny obraz, pięknie odwzorowywał kolory. Teraz od trzech dni walczę o jakieś sensowne ustawienie. I powoli trafia mnie szlag. Coś jest nie tak. Gdyby można było wrócić do Oreo, chwili bym się nie zastanawiał.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Miałem to samo ale w innym starszym modelu pobrałem aktualizację do android 6 i po tej aktualizacji padły mi kolory.W obrazie dominował kolor zielony.Nie pomagało nic,zmiana ustawień,przywrócenie do ustawień fabrycznych.Wezwałem serwis z Płocka do domu.Serwisant stwierdził,że wszystko jest w porządku i tak zostałem z tym problemem sam.Trwało to około roku i przyszła nowa aktualizacja do andr.7 i nagle kolory wróciły.Tak , że ewidentnie była to wina oprogramowania.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Bravik63
Poszukiwacz

Czekanie na następną aktualizację to nie rozwiązanie. Nie po to dałem rok temu 10k za TV żeby się teraz wkur.....ć  z bezsilnośći. Ciekawe czy w serwisie mogą przywrócić tele do poprzedniej wersji andka. 

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Nie ma takiej możliwości,temat był poruszany na forum.Możesz tylko próbować przywrócić do ustawień fabrycznych, wyczyścić najpierw po przywróceniu pamięć podręczną i dopiero po tym konfigurować konto i ustawienia telewizji.

moozart
Poszukiwacz

Też mam problemy po aktualizacji mianowicie m.in podłączam słuchawki przez bluetooth i co się okazuje -dźwięk odtwarzany jest w słuchawkach i w głośnikach tv , czasami pilot nie reaguje np. zmiana ustawień siły głosu .

Tego jest dużo więcej  po prostu kaszana .