anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

a33 - problem z głosem przy nagrywaniu filmów:(?

lustereczko
Początkujący

a33 - problem z głosem przy nagrywaniu filmów:(?

Witam,
PO nagraniu filmu , kiedy zrzucam go z karty na komputer i oglądam to dźwięk nie idzie w parze z video opóxnienie wynosi 2-4 sekundy nieraz "zatyka " dźwięk dodatkowo...czy to wina karty czy wina sprzętu?
Posiadam zwykłą karte 2GB SD kingston.

Dodam jeszcze że jak oglądam na aparacie to wszystko jest OK. nic sie nie zwalnia nie spóźnia.

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

jeśli tylko to oryginał, to śmiało bierz :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
lustereczko
Początkujący

Witaj,
Wgrałem PMB i...filmy zgrane z aparatu latają poprawnie. Swoją droga program jest super.
Karte kupiłem u tego allegrowicza http://allegro.pl/show_user_auctions.ph ... r_id=16242 , mam nadzieje że jest Oryginalna:)

pzdr

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Bo PMB to naprawdę niezłe i mocno niedoceniane narzędzie :thumbsup:
Filmy w AVCHD na nędznym, jednordzeniowym netbooku chodzą bez zająknięcia, a np. wysłanie filmu na YT to dwa kliknięcia.

------------------------------
fotoamator
lustereczko
Początkujący

Wiesz wgrało mi do kalendarza wszytskie zdjęcia z aparatu...ale czy mogę do tego kalendarza wrzucic np zdjęcia które mam w komputerze? Byłaby to fajna sprawa mieć w takim kalendarzu wsyztskie zdjęcia. Jesli Tak to jak to wykonać?

pzdr

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Po prostu trzeba zarejestrować katalogi, w których sa zdjęcia- opcja w menu :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
lustereczko
Początkujący

Dzieki, rewelacja programik!

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

lustereczko napisał(a):

Dzieki, rewelacja programik!


no widzisz :D
Programy z płyty mają potencjał, no i są darmowe. Mało kto tam zagląda, ale jak widać - warto :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

kris napisał(a):

lustereczko napisał(a):

Dzieki, rewelacja programik!


no widzisz :D
Programy z płyty mają potencjał, no i są darmowe. Mało kto tam zagląda, ale jak widać - warto :D



I maja jedna wade: dzialaja tylko pod jednym systemem, nie zawsze wlasciwym ;) .

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

piotruso napisał(a):

maja jedna wade: dzialaja tylko pod jednym systemem, nie zawsze wlasciwym

Oj tam. Miliony much... stop, użytkowników windy, nie może się mylić :c20
ja też bym wolał się np. z Amigą nie rozstawać, ale cóż, zgodnie z pewna teorią Kopernika tak jest ten świat skonstruowany :c63
Należy się cieszyć, że mamy od Sony taki soft i że jest on darmowy i ciągle udoskonalany. Niestety, zawsze będzie odsetek niezadowolonych i na to nie ma rady - pozostaje Ci LR albo PS :c20

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
rezasurmar
Użytkownik

Aaaa tam bajki opowiadacie, instalujemy crossover office i prawie ;) każdy program z windy idzie na linuxie. Sprawdziłem z Photoshopem, officem itp programami.

Amiga ma za mało ramu sorry Tadeusz. Mam dwie w składziku ;).