anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A350 i problemy początkującego :|

Arek_-----
Początkujący

A350 i problemy początkującego :|

To mój pierwszy post na forum więc chciałbym się przywitać ze wszystkimi :D Mam nadzieję że nie popełniłem żadnego błędu zakładając ten temat ale jak coś to mnie naprowadźcie :P Przeczytałem instrukcję ale jednak kilku rzeczy nie zrozumiałem :P Chodzi mi o to jak ustawia się czas migawki? Jakie ustawienia wybrać robiąc portret aby tło było rozmazane? Lub robiąc zdjęcie jadącego auta? A i jeszcze długa ogniskowa czyli? Tyle w tej chwili problemów chodzi mi po głowie, na pewno mam jeszcze kilka i napiszę jeszcze tu :P Takie głupie pytania ale męczą mnie :x

14 ODPOW. 14
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

To w takim razie poczytaj o głębi ostrości http://www.fotografuj.pl/Article/Glebia ... tyce/id/35

kundzia
Początkujący

super ta strona,dziekowac bardzo :)
ale teraz to pewnie spadniesz z krzesla 8-) bo ja nie wiem gdzie sie
zmienia wartosc f :smileyredface:

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

kundzia napisał(a):

super ta strona,dziekowac bardzo :)
ale teraz to pewnie spadniesz z krzesla 8-) bo ja nie wiem gdzie sie
zmienia wartosc f :smileyredface:


zakładam że masz alfę 300/350 i obiektyw kitowy 18-70 no więc tak ustawiasz aparat w tryb A i teraz przed przyciskiem spustu masz takie pokrętło jak będziesz nim kręcić to będzie zmieniać się wartość przysłony :)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

wstawię podgląd będzie łatwiej :D http://www.sony.pl/product/dss-digital- ... ype=manual" target="_blank włącz obrazek z góry aparatu

Na lewym pokrętle tam gdzie jest zmiana programów tematycznych chcąc przestawić przysłonę ustawiasz na A. Pokrętłem które jest przed przyciskiem spustu z prawej strony aparatu kręcisz w prawo lub w lewo tak by sobie ustawić wymyśloną przysłonę, zmiany widzisz na ekranie i w wizjerze gdzie jest wyświetlane np. 5,6 czy 11 lub 16.
Podobnie sprawa się ma ustawiania czasu naświetlania tylko że pokrętłem z lewej ustawiasz na S i kręcisz pokrętełkiem przed spustem tu wyświetlany jest czas np 1" lub 60 czy 1250.

kundzia
Początkujący

o jacy jestescie kochani :P :P juz wiem :D dziekuje :D
bo ja to robilam na temacie portret no i wlasnie mi nie wychodzilo :rolling_eyes:
dziekowac dziekowac :D :D
napewno was czasem o cos pomecze 8-)

a aparat mam sonyalfa 350 a obiektyw sigmaDC18-200 :)