anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A500 vs A450

Michael253
Początkujący

A500 vs A450

Witam zastanawiam się nad kupnem pierwszej lustrzanki.Czytałem dużo o aparatach i wytypowałem dwie A500 i A450 na droższe nie da rady nie mam tyle kaski;).Nie wiem co robić sony A500 ma ruchomy i większy ekran niż a450.Ma również autofokus w podglądzie na żywo a A450 nie ma,ale za to A450 ma więcej MPiX 14,2 a sony a500 12,9 jest szybsza o 2kl/s;).
No i nie wiem na co się zdecydować proszę pomóżcie i mam prośbe nie piszcie żebym brał inne bo już nad tym myślałem ale nie,tylko powiedzcie którą a450 czy a500 i dlaczego;)

20 ODPOW. 20
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

To nie forum wróżbitów. :c20


nie? http://img154.imageshack.us/img154/3317/crying5652706.gif
to co ja tu robię?
idę się poturlać :c97

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
falcon-r
Poszukiwacz

W kwestii formalnej.

Może mi ktoś z wodzów tego forum wyjaśni czego ciągle spotykam określenie „WYCOFANE”.
W moim odczuciu ma to wydźwięk pejoratywny i wolałbym określenie „WYPRZEDANE”. No, chyba że… :c18

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

właśnie chyba błędne nazewnictwo
wolałbym określenie „WYPRZEDANE”


z racji zaprzestania produkcji

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

SZFENDAK napisał(a):

właśnie chyba błędne nazewnictwo
wolałbym określenie „WYPRZEDANE”


z racji zaprzestania produkcji


Dokładnie tak. Nie ma w tym nic pejoratywnego - pojawiają się nowe modele, stare się wycofuje - z produkcji - w sprzedaży są, do wyczerpania zapasów. Więc "wyprzedane" byłoby niewłaściwym określeniem (chyba, że już co do sztuki wyprzedano - a to nie tak szybko ;) )

------------------------------
fotoamator
piteron
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

pojawiają się nowe modele, stare się wycofuje


właśnie a co z 560
miała być na święta,potem góra do końca stycznia,mamy prawie koniec lutego i cisza

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Za optyczne.pl - wiadomość z listopada 2010 :)

Serwis Imaging Resource poinformował, powołując się na informacje z Sony Inc., że wprowadzenie na rynek lustrzanki Sony A560 nieco się opóźni i produkt w sklepach ma pojawić się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Póki co mamy jeszcze pierwszy kwartał :c20

profile.country.pl_PL.title
falcon-r
Poszukiwacz

No tak dzięki... bom lekko zmartwiał jako szczęśliwy użytkownik :c56 A500 :D

Po prostu jakoś nigdzie nie słyszę aby wycofywano lecz wyprzedawano rocznik, nakład itd.
Ale pokój temu, psss :c11

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Lajam napisał(a):

Za optyczne.pl - wiadomość z listopada 2010 :)

Serwis Imaging Resource poinformował, powołując się na informacje z Sony Inc., że wprowadzenie na rynek lustrzanki Sony A560 nieco się opóźni i produkt w sklepach ma pojawić się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Póki co mamy jeszcze pierwszy kwartał :c20


Nie pamiętam w którym temacie, ale Rafiki lub Krzysztof podali informację, że A560 nie pojawi się w Polsce. W sumie to się nie dziwię - jako nowość (na rynku) musiałaby swoje kosztować a A580 już potaniała, więc kto by ją kupił?

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Tak. A560 w Polsce nie będzie.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Krzysztof napisał(a):

Tak. A560 w Polsce nie będzie.


Ale w Europie się pojawi?

Znając życie jakiś polski sklep internetowy będzie miał towar z dystrybucji innego kraju i być może pokażą się jakieś pojedyncze sztuki i u nas. :)