anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A55/A33 - recenzje, newsy, wyróżnienia

profile.country.en_PL.title
zlybanan
Początkujący
25 ODPOW. 25
grzechoslaw
Początkujący

Rafiki napisał(a):


Bardzo często wielu ludzi zapomina że aparat w gruncie rzeczy jest czymś takim jak maszyna do pisania czy wiertarka, służy do określonych celów i sam w sobie jest drogą a nie celem.



Pojmowanie aparatu jako (tylko) środka pozwala spojrzeć na Fotografię zupełnie inaczej (pełniej), wbrew wznoszonym przez niektórych pieśniom pochwalnym do poziomu tego czy tamtego w setnych częściach procentów (technicznie). :)
Kto chce, niech się morduje z porównywaniem cyferek, ja tam wolę cieszyć się Fotografią przez duże F. :smileythumbsup:

profile.country.en_PL.title
zlybanan
Początkujący
Par_Dez
Początkujący

Pojmowanie aparatu jako (tylko) środka pozwala spojrzeć na Fotografię zupełnie inaczej (pełniej), wbrew wznoszonym przez niektórych pieśniom pochwalnym do poziomu tego czy tamtego w setnych częściach procentów (technicznie). :)
Kto chce, niech się morduje z porównywaniem cyferek, ja tam wolę cieszyć się Fotografią przez duże F. :thumbsup:
Całkowicie się z Tobą zgadzam i mam takie same zdanie.Nie mam zbyt dużego doświadczenia w dziedzinie fotografii przez duże F , jednak gdy sobie czytam te wszystkie (niektóre nawet b.aroganckie) wypowiedzi na różnych forach dotyczących fotografii to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ? Gro ludzi piszących uważa się za znawców i ekspertów (poza tym forum - tutaj naprawdę jest OK!) zupełny brak pokory, a co ciekawe mało , a nawet b. mało jest wypowiedzi prawdziwych fachowców w tej dziedzinie.Te wszystkie spory i kłótnie na temat jakości sprzętu , jego wykonania , producenta są żenujące. :c12
Mam a300 i jak na razie nie narzekam - w przyszłości kupię coś lepszego,ale na pewno nie będę brał pod uwagę komentarzy i wypowiedzi pseudo fachowców.
Gdy robię zdjęcia a potem je obrabiam to już mam frajdę i zadowolenie choć wiem że daleko mu do doskonałości.Staram się analizować jakie błędy popełniłem i brać je pod uwagę zarówno od strony kompozycji , kadru jak i technicznie. :c22

grzechoslaw
Początkujący

Dokładnie :-)
Za mało jest dyskusji o Fotografii, za dużo o sprzęcie. Ja ze swojej Alfy 200 jestem bardzo zadowolony, i najważniejsze, że fotografowanie daje radość :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

TIPA - przyznana dla technologii SLT


http://www.fotografuj.pl/News/Nagrody_T ... 0E/id/4899